Astra H, silecek önerisi

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.
astra 1.3 cdti için silecek satın alacağım ön ve arka.
uygun fiyatlı ve az ses yapan silecek önerilerinizi bekliyorum.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az ses yapan değil, hiç ses yapmayan verelim size? BOSCH marka alın keyfinize bakın :D

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende şu an bosh aerotwin var. Metro'dan almıştım 40 tlye çifti. Konuda verilen linkte çok pahalı bence. Sileceğin bağlantı yerleri orijinale göre çok kaba. Onun dışında 1 yıl geçer geçmez çok fazla yapmaya başladı. Gerçi sileceğin kullanım süresi 1 yıl ama GM marka orijinal silecekler daha dayanıklı. Ben bu yaz gm alacağım.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aerotwinlerin her sene lastiğini 2-3 liraya değiştirip kullanmaya devam edebilirsiniz, ben öyle yapıyorum, iki set aerotwin var elimde değiştirerek kullandığım.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aerotwinlerin her sene lastiğini 2-3 liraya değiştirip kullanmaya devam edebilirsiniz, ben öyle yapıyorum, iki set aerotwin var elimde değiştirerek kullandığım.

Abi link var mı ? lastikleri alacağımız bir yer. Astra h için konuşuyorum. Orijinal sileceklerde şöför koltuğunda baktığınızda sileceği göremiyorsunuz ama bosch aerotwinde bağlantı yerlerinin çıkıntıları gözüküyor :) ufak bir ayrıntı ama beni biraz rahatsız ediyor.

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bulunduğum yerde sanayi olmadığı için taktıramıyorum. internetten almak zorundayım. sileceğim sağlam aslında, lastiği değişmek yeterli oluyorsa lastik sipariş edeyim

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et

Aerotwin silecek lastiğini nerden temin ettiğini yazabilir misin internet üzerinden alabileceğimiz bir yer varsa çok iyi olur.

zek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal silecekleri 3. yıl içinde değiştirince aldığım piyasa malı sileceklerin bazıları bir sezon bile dayanmadı. En son bir buçuk yıl önce Bosch aldım, hala sorunsuz kullanıyorum. Tavsiye ederim.