Astra H radyo problemi

serkank

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
Merhabalar hayırlı akşamlar, 2012 model astra h 1.6 essentia model arabam var, radyoyu açtığımda ekranda radyo frekanslarını görüyorum, frekans değiştirebiliyorum ama hiçbir şekilde hoparlörlerden ses gelmiyor ancak cd çaları ve aux'undan müzik açıp dinleyebiliyorum böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Olduysa nasıl çözebildiniz? 2 aydır oto elektrik elektronikçileri gezip duruyorum cevap verirseniz çok sevinirim

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Merhabalar hayırlı akşamlar, 2012 model astra h 1.6 essentia model arabam var, radyoyu açtığımda ekranda radyo frekanslarını görüyorum, frekans değiştirebiliyorum ama hiçbir şekilde hoparlörlerden ses gelmiyor ancak cd çaları ve aux'undan müzik açıp dinleyebiliyorum böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Olduysa nasıl çözebildiniz? 2 aydır oto elektrik elektronikçileri gezip duruyorum cevap verirseniz çok sevinirim
Radyonun arka bağlantıları çıkmıştır yada Rca lar arızalanmıştır. Radyoyu söktürüp test yaptırın Rca lar çalışıyormu.

hakanp58

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var çözüm bulabildiniz mi acaba?

usot

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bendede aynı sorun var siz çozebildnizmi acaba

ERC3467

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Radyonun arka anteni çıkmıştır yada daha önce sökülmüş ise , anten kablosu ile Radyo arasında tam ortada iğne gibi ince pim ya temas etmiyor yada yamuktur, ben böyle çözdüm