Astra H problem sorusu?

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam aklımın bir köşesinde bulunucak mutlaka çok teşekkürler

forumda easytronik hakkında bir sürü başlık var :) + astra cdti olarakta.. onlara bakmanızı tavsiye ederim uzun uzun yazılmıştı o başlıklarda:)

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel servisine gittiğimde oranın bizzat patronuna sormusdum en cok arıza hangileri diye , bana otomatik şanzumandan cok sıkıntı geliyor demişti..

bizim halkımız dizeli benzinli gibi, otomatik vitesli aracı manuel gibi kullanmaya devam ettiği müddetçe servisler dizel ve otomatikten uzak dur der.

SertJole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim halkımız dizeli benzinli gibi, otomatik vitesli aracı manuel gibi kullanmaya devam ettiği müddetçe servisler dizel ve otomatikten uzak dur der.

Katılıyorum size. Bizde 98 vectra otomatik vardı araç 4 sene bizde kaldı yağını suyunu koyup bindik hiç sorun çıkarmadı. Otomobil dergilerinide takip ediyosanız opelin şanzımanına hiç laf söyletmezler. Ama kullanımdan kullanıma fark var tabi. Bende manuel astra var memnunum tavsiye ederim.

alpero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
oguz.biz
Yani benzer şekilde Honda'nın otomatik şanzımanından şikayet eden, sürekli sorun çıkardığını söyleyen insanlar tanıyorum. Halbu ki Honda çok uzun yıllardır otomatik şanzımanlı araç üretiyor ve bazılarına göre de o konuda efsanedir.

Diğer aklıma gelen bir şey de, eski (ve elbette manuel şanzıman) Renault 9'umun şanzımanının 2 yılda 3 kez açılıp bir kez de baskı balatasının değiştiği. :)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel otomatik işini beceremiyor.

vay bende simdi bir yasina degil 30 yas birden yaslandim :D
yahu otomatiklerde sorun yasanirken opelin hangisinde sorun yasandi acaba??? easytronic demiyorum bak...arti sanki easytronic sorunu yani yarim otomatiklerde problemden bahsediyorsan o zaman gezin forumlarda söyle birazcik :D

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Easytronic şanzıman sorunlu olarak astraların 2004-2006 arası modellerinde oluyo astra makyajlandıktan sonra şanzıman konusunda probleme rastlanmıyo easytronic 2 deniyo bu dizellerde var dizel düşünüyorsanız sorun yok