astra h park lambasını değiştirmek ne zormuş

cosmo_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de geçen oto elektirikçiye gittim tampon sökülecek diyor bir sürü iş nasıl yapılacak acaba?

schembri2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha dun degistirdim parklari
Kaputu ac elini sok ,yuvarlak kapagi cikar,ampulu cek al cok basit,yanlis hatirlamiyosam hella markayfi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mstf_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaputu ac elini sok ,yuvarlak kapagi cikar,ampulu cek al cok basit,yanlis hatirlamiyosam hella markayfi

Merhaba bende park lambasına biraz zor da olsa dediğiniz şekilde ulaştım el zor giriyor fakat ampülü çekmeye cesaret edemedim yanlış bir hareket yapıp da tırnağını falan kırmak istemedim. Ulaştığınız ampülü direk mi çekip çıkarttınız _?

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracınız 1,3 oldugu için kaputu acıp direk elinizi sokmuş olabilirsiniz ancak benim 1,6 motorumda bu pekte mümkün değil..

Merhaba bende park lambasına biraz zor da olsa dediğiniz şekilde ulaştım el zor giriyor fakat ampülü çekmeye cesaret edemedim yanlış bir hareket yapıp da tırnağını falan kırmak istemedim. Ulaştığınız ampülü direk mi çekip çıkarttınız _?

herhangi bi aksesuarcıda yaptırmanızı tavsiye ederim..

Mstf_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhangi bi aksesuarcıda yaptırmanızı tavsiye ederim..[/QUOTE]

Benim aracımda 1.3 eğer direk çekmeyle çıkıyorsa bu kadar ufak bişey için aksesuarcı yada elektrkciye gitmek istemem ;)