Astra H Özel Montaj Cyclone

oktaysar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1 ay önce videodaki cihazı taktırdım. Normalde astra h'larda cyclone, necvox gibi multimedia sistemlerinin takıldığı yer aşağıda olduğu için baya heves etsem de vazgeçmiştim. Sahibinden'de bakınırken renksiz ekranın olduğu yere monte edilmiş halini gördüm, foruma ihtiyacım oldukça girdiğim için pek bilemiyorum bu sistemin yaygın olup olmadığını belki bilenleriniz vardır, yine de Astra h'lara cyclone, necvox vs. taktırmak isteyenlerin ekranın aşağıda kalmasından dolayı buna sıcak bakmadığını bildiğimden paylaşmak istedim. Renksiz ekran da tavana takıldı ve Orjinal radyo-teyp aynen işlevini yerine getiriyor. BC, yol bilgisayarı gibi işlevler de öyle. İlgilenen ve taktırmak isteyenler olursa ilan şudur

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...-navigasyon-sok-fiyat-599-tl-148275339/detay/

Yalnız ilandaki fiyat sanırım özelliksiz bir cihaz için verilmiş, ben cyclone istediğim için malum bunun 2 katı kadar fiyatı var. Cihazdan şimdiye kadar çok memnunum ekranın yukarda olması navigasyon açısından çok işime yarıyor, hakikaten hep istediğim bir şeydi. Mevlüt bey cihazı takan, tanıdığım kadarıyla dürüst ve ilgili bir kişi.

http://www.youtube.com/watch?v=dg-0-qP4F48

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayarını da akrana aktarsalar tam olacakmış. =) Çok güzel paylaşım olmuş.Güle güle kullanın inşallah.

Aykut_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekranin yukarida olması sıkıntı yaratmiyormu ? Birde. Takilan cyclone ekranda baska ne ozellikler var acaba ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide burda ekstrem birşey yokki. normal bir navigasyonu adamlar yol bilgisayarı yerine montajlamışlar. yol bilgisayarı ekranınıda tavana almışlar. 500 lira fazla para bence...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güzel uygulama olmuş

oktaysar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekranin yukarida olması sıkıntı yaratmiyormu ? Birde. Takilan cyclone ekranda baska ne ozellikler var acaba ?

ekranın yukarıda olması sıkıntı yaratmıyor, yol bilgisayarına durunca bakıyorum, hatta çok zorda kalırsan kısa süreli olarak sürerken de bakılabiliyor, fanı açarken bakıyorum mesela saniyelik. Cyclonelarda farklılık var mı bilmiyorum ama usb girişinden Film, mp3, radyo, 3 farklı navigasyon sistemi var, usbye yükleyebildiğin kadar alıyor sonuçta, geri görüş kamerası, telefon görüşmesi ve telefon içindeki mp3leri çalma, video seslerini hoparlöre verme gibi özellikleri var. Bir de Tv var anten de takıldı ama görüntü alamadım dediğim gibi uğraşmadım da.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:25 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:20 ----------

iyide burda ekstrem birşey yokki. normal bir navigasyonu adamlar yol bilgisayarı yerine montajlamışlar. yol bilgisayarı ekranınıda tavana almışlar. 500 lira fazla para bence...

ekstrem bir şey var demedim ben ama özel bir uygulama bence. astra h'larda en çok yakınılan konu görüş açısına gelecek şekilde bu tarz şeyler takılamaması. hocam 500 fazla demişsin de ben 1200 lira verdim :D cihaz zaten 900-1000 arası. Cyclone yazıp aratabilirsin cidden belki de yanılıyorumdur?

Bu arada begenen arkadaşlara teşekkürler:bir:

Son düzenleme:

Ndr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürün çok güzel aslında Sadece dokunmatik olması biraz sıkıntı sanırım sonuçta bu tip cihazların dokunmatik ekranlarını çok iyi yaptıklarını sanmıyorum.

Ürün yan plastik parçaları ile birlikte geliyor değil mi? Bilgi ekranı ile aynı boyutta değildir heralde ekran boyutu

Bu arada sahibinden ilanınında yayın süresi dolmuş cihazı nerden bulabiliriz acaba internet üzerinden

yy982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mevlüt usta iyidir. Ben de geçen sene bu ilanı görünce Zafira B için de olur mu diye aradım. Usta, çerçevesi farklı olduğundan uymaz dedi. Yerine standart model multimedya sistem takmayı teklif etti. 1100 tl'ye o sistemi taktırdım. Çok ahım şahım bir cihaz değil. navigasyon, cd, vedeo, bluetooth, radyo, usb, sdkart, geri vites kamerası özellikleri var. Montaj biraz zorladı, çünkü arkadaki kablo kalabalığı yüzünden eski sistemin yerine oturtmak çok zor oldu.

Beğenmediğim yönleri bluetooth çok başarılı değil, ses karşı tarafa gitmiyor. Gidermek için usta mikrofon takacağım demişti ama unuttu herhalde, ben de ilgilenmedim. Cihaz üstünde doğrudan usb yok, ya torpidoya uzatılan ek kabloya takılıyor ya da üzerindeki mini usb'ye takılan uzatma kablosuna takılıyor. İlk başta mini usb'yi kullanıyordum ama sonra dikkatsiz kullanımdan dolayı bağlantı yeri bozulduğu için torpidodakini kullanıyorum. Bir de geri görüş kamerası geniş açılı olmadığından kör noktaları yani sağ ve sol köşeleri göstermiyor ve mesafe ölçme özelliği de iyi değil, ekranda tampona yapıştığını gösteriyor ama gerçekte daha bayağı mesafe kalmış oluyor.