Astra H Mercekli Far

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar

Aracım 2007 astra H Enjoy bu araca Cosmolarda olan mercekli far takabiliyormuyuz? takılırsa bu takılan farların araca göre kodu değişebiliyormuş diye bi bilgi aldım bilen arkadaş yardımcı olabilir mi ? bide bu farları xenon kit olmayan sadece düz mercekli far olarak satışı mevcut mu?

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle astranın orjinal xenon olan farları bi xenon. yani soket sistemi faklı. orjinal mercekli gidip alabilirsiniz. ama buda serviste çok pahalı. beyin flan hariçtir. en iyisi çıkmacı. oda 400-500 ytl. yine beyin sistemi yok. dediğim gibi zaten altyapı yok. soketler flan farklı. he uzun farın elektriğini bixenon bobinine bağlayabilirseniz herhangi bir xenon kit ile olayı çözersiniz. ama bu bağlantı hata verebilir. çünkü .çekilen amperlen farklı olabilir. bunu şimdiye kadar çözen görmedim.

diğer bir seçeneğin angel xenon farlar. bunlardada bizim normal kullandığımız farların büyük kısmında mercek var. bunlar alıp birde xenon kit alındımı işlem tamamdır.. ayrıca bu angel larda büyük ve küçük, yani kısa ve uzun far kısımlarının çemberinde angel denilen far sistemi var. böyle bir seçenek daha matıklı bence. eğer bixenon bağlantı kısmını çözen arkadaş bulabilirsem orjinal çıkma far alıp, bunlara bir xenon kit ve sonuç bixenon far

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
ben stoplarımı ledli ile değiştirdim onda bile yol bilgisyarı arıza verdi fardada kesin bişey olur opel servisine sorduğumda ampullerin gücü arabanın beynine kayıtlı sonradan biz bişey takınca çok hafif değişiğide olsa araba başka yanlış paraça olarak gördüğünden hata veriyormuş