astra h lip?

aybrskck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese merhaba bi sorum olcak astra h lip corsa d ye uyar mı satan arkadaşa sordum takana denk geelmedim yorum yapamıcam dedi size danışmak istedim uygulayan veya uygulanmışını gören varmı ? forumda kullanan varsa resim atabilirmi ?

aybrskck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjianl olan iki parça ortası düz gibi corsa c ye çok takan var hatta

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabaların üstünde olan orjinalden çok farklı değil sanırım oda her araca uyumlu diye satılıyo bi honda cıvıc tanıdığımda var tamponu hep deldiler ama güzelde durdu değer mi bilmiyorum ben bu her araca uyumlu diye piyasada satılanlardan alıp taktım biraz daha geniş ve tek parça bence iki parçadan daha güzel oldu bi düşün istersen https://encrypted-tbn1.gstatic.com/...jDWn0__tqtsZbo3Wquzkk3eAwxHzL0EZzgHANQPQapC4w.

aybrskck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabaların üstünde olan orjinalden çok farklı değil sanırım oda her araca uyumlu diye satılıyo bi honda cıvıc tanıdığımda var tamponu hep deldiler ama güzelde durdu değer mi bilmiyorum ben bu her araca uyumlu diye piyasada satılanlardan alıp taktım biraz daha geniş ve tek parça bence iki parçadan daha güzel oldu bi düşün istersen https://encrypted-tbn1.gstatic.com/...jDWn0__tqtsZbo3Wquzkk3eAwxHzL0EZzgHANQPQapC4w.

nerden temin edebiliriz birde araç üstünde resim paylaşırsan çok güzel olur :)

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buda var biraz daha net

Ekli dosyalar

• 16072013816.jpg
    16072013816.jpg
    96.7 KB · Görüntüleme: 25

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lipin montajı biraz uğraştırır beyler , bendede GREDDY lip var oradan biliyorum öncelikle standart lip tırnaklarından sökülerek çıkartılır sonra yeni lip tek tek her noktadan vidalanıp tutturulur ki sağlam olsun ses yapmasın kolay parçalanmasın asık durmasın vs vs diye .

Oto aksesuarcıda ben 50 liraya hepsini yaptırdım çokta güzel oldu , ayrıca öyle her tümsekte çukurda sürtüyor deyiyor diyenlere inanmayın hiçte deymiyor yeter ki yavaş yavaş geçmesini bilin o tür yerlerden

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aldıktan sonra tırnakları kendim söküp yenisini kendim taktım aslında kolay fakat dikkatli olmak gerekiyo biyerde boşluk olduğunu farkettim tekrar monte edicem