astra h lastik tavsiyesi

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhtemelen lastiklerinizin tarihinden dolayı hamuru sertleşmiştir. sertleşince bitmiyorlar kolay kolay fakat güvenli değiller...

aynen öyle 2011/14. haftamı neydi üretim tarihi dişleri halen var ama dediğiniz gibi sertleştiğinden dolayı yol tutuşu iyi değil, fren mesafesi uzun ve haliyle güvenli değil

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
continental premium contact 5 205/55 16 91v bende baharda ayni lastigi taktirdim cok rahat ve conforlu bir sürüs keyfi veriyor.tavsiye ederim-bridgestone ye gore cok konforlu bir lastik.bu arada arabam 1.8 125 hp astra h

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Continental Conti Eco 3 kullanıyorum ki Conti Premium 5 çok ayrı bir lastik kesinlikle ilk tercihler arasında olmalı. Brigedstone Potenza'da fena lastik değil Renault'lar banttan bu lastiklerle iniyor ve fena yol tutuyor onu söylim.

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 70.000 km oldu yarın lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum
continental premium contact 5 205/55/16 91 V 2015 tarihli 185 TL
sökme takma balans vs hepsi içinde peşin fiyatı

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende şu an kumho takılı eski sahibi Sıfır Alıp takmış yol tutuşu mükemmel Bunda Arabanın Payı büyük ama yine Sıfır alacak olsam Michaelin falan düşünürüm.

opel_vectra37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende şu an kumho takılı eski sahibi Sıfır Alıp takmış yol tutuşu mükemmel Bunda Arabanın Payı büyük ama yine Sıfır alacak olsam Michaelin falan düşünürüm.

good yearlar bence daha iyi

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar c.tesi günü cpc 5 taktırdım ilk izlenimim yol tutuşu ve fren olarak çok iyi ama virajlara hızlı girdiğim zaman araba savrulmuyor ama yumuşaklığı esnekliği belli oluyor
genel olarak tavsiye ederim

y.alper

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
Ben bu hafta n11 den 138 tl ye 2014 40 kusur hafta goodyear efficendgrip performans lastik aldim. Daha taktirmadim ama uyguna gelince yapistirdim:)

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba aynı lastiği almayı düşünüyorum alalı bayağı olmuş siz nasıl memnunmusunuz daha

1 ocak 2014 ten beri kullanıyorum 20 bin km yi geçtim. Şuana kadar memnunum. Ön arka yer değişimi yapmam gerek sanıyorum çünkü bazen patiye düşmeye başladı. Ama abs yi daha devreye sokamadım.
Önceki lastiğimde goodyear nct5 ti ve en ufak rampada patiye düşüyor ve en ufak frende abs devreye giriyordu.

Sent from my iPhone using Tapatalk