Astra h koltuk gicirtisi yardim..!!

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkaya yaslandığımda koltuk içinden sünger içinden geliyor cözemedim tam. kızakla fln ilgisi yok yağladım orları ama fayda etmedi..
plaka için saoll :d

fotoraf0091.jpg

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar aracım 2006 astra h son 1 yıldır aracımın sadece sürücü koltugunda hafif bi gıcırrtı sesi kimisi rahatsız olmaz ama ben bizzat titizlik tarzı rahatsızlıkları olan bi insan olduğumdan bildiinn deli oluorum nasıl geciricem... bileniniz varsa yardım etsinn teşekkürler şimdiden...

WD 40 sıkmayı bir deneyin bakalım. Ben evde arabada nereden ses gelirse sıkıyorum. Genellikle işe yarıyor.

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıktım ama dediğim gibi tam olarak nereye sıkıcağımı bulamadığım için ses kesilmedi hatta koltuğun altından içine doğru deodarnt sıktım o gecirdii ama bi süre sonra tekrar başladıı:D:D:D:D

fotoraf0091n.jpg

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün dikkatle dinledim sürücünün yanındaki koltuktan arkaya yaslandıgımız kısmın içinden geliyor ses... döşemeyi kendimiz çıkarıp spreyden sıkabilirmiyiz yoksa döşemeciye gitmek şart mı :D

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olay orda döşeme nasıl cıkıcak onu bilsem coktan yapmıstm haftaya bakıma goturcem ztnn o zaman kadar bilen cıksada ögrensek nasıl geciceğini ztn servistede sorcam heralde gecirirler.:D

fotoraf0091.jpg