Astra h koltuk gicirtisi yardim..!!

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar aracım 2006 astra h son 1 yıldır aracımın sadece sürücü koltugunda hafif bi gıcırrtı sesi kimisi rahatsız olmaz ama ben bizzat titizlik tarzı rahatsızlıkları olan bi insan olduğumdan bildiinn deli oluorum nasıl geciricem... bileniniz varsa yardım etsinn teşekkürler şimdiden...

korzobom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de oluyor.döşemecıye gösterdım acıp bakmak gerek dedı.bende kalsın dedım.arasıra oluyor sankı...

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bi arkadsım koltuğun bi kaç yerine fısfıs sıktryms ama adam dukyanı kapatmıs kaldık cağresiz
fotoraf0091.jpg

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabada eskidikçe sesler gelmeye başladı :) yapacak bişey yok diyip geçiyorum..
bu arada plaka süpermiş :D forever 42

c.ayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ses astra h lerin kronik sorunu. bi çok konuda da bahsi geçiyor. sitede aramanızı öneririm

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koltuğun kızağındanmı geliyor , ayar kolundanmı , sünger içindenmi bunları belirtirsen yardımcı olurum.

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koltuğun kızağındanmı geliyor , ayar kolundanmı , sünger içindenmi bunları belirtirsen yardımcı olurum.

bizim arabada sanki ayar kolundan geliyor gibi.. tam kestirmek zor ama arkaya yaslandıgımız kısım oynuyor gibi... sürücü yanındaki koltuktan geliyor..sünger içinden gelme ihtimali de var tabi :D aracı ben kullandıgım için tam dinleyemiyorum nereden geldiğini

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle bir kac konuya daha öncede yazmistim bendede ayni sorun vardi serviste söför koltugunun yanini sol taraftan plastik parcayi söktüler dikkat etmedim bilseydim bu kadar sorunlu oldugunu bu koltuklarin, hic gözümü ayirmadan bakardim neyse oralarda bir parca daha söküp sprey yag siktilar bir bucuk yil oldu ses seda yok yani basit bir islem aslinda ..