Astra H Kısa far ampul değişimi

murat42550

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapağı iyice yerine takmazsanız tazikli suda farın içine su girer haberiniz ola sonra benim gibi zibearta paraa bayılırsınız:)

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ziebarta elini versen kolunu kaptırıyorsun abi şunuda yapalm bak abi buda var şunuda yapalım derken sana altın korumayı iteliyorlar :D

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
altın vuruş gibi :)

uhdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelikle merhaba,
bende kendi arabamin park ampullerini degistirirken zorlanmistim. once lastigi farin konumuna gore saga yada sola cevirdim ardindan arkadaki kapagi sokup park ampulunun kablosunu buldum daha sonra saga sola dis ceker gibi :) hafif hareketlerle zorlamadan cikardim ve degistirdim. hem uzun suren hemde bunaltici bir is
kolay gelsin :)

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h sol ön far 4 ay ara ile ikinci defa patladı. ilk patladığında yetkil serviste değiştirmiştim. bu kadar kısa sürede aynı farın patlaması normal mi?
yetkili serviste taktırdığımız farlar garantili mi? (far ucuz bir malzeme parasında değilim ancak bu kadar kısa sürede neden yıllardır kulandığım değilde sol ön far patlıyor anlamış değilim.)

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far ampülünü internetten hangi siteden alabilirim?

Mr.Akn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsiburada.com dan aldım ben, mtec, 7 lira bişidi, ama takamadım henüz :) gerçi ben park ve sis ampülü aldım. kısalar kaç para bakmadım.

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 tl h7 ampül, 5 tl işçilik değiştirdim sonunda. sık patlamasının sebebi farlar açıkken aracı çalıştırmakmış. aslında hiç böyle bir hareket yapmadım ama neyse dikkat etmek gerekiyor..

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
far vidalarını söküp farı öne alıp değişmek iyi fikirmiş yalnz bendede xenon takılı uzunları değiştirememiştimm

.ERDİNÇ.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim arabam astra h elegance sol kısa far yanmıyor. Kısa lar xenon far acaba ampul olarak ne alacam bir de kendim nasıl değiştirebilirm. saygılar..