Astra H kauçuk veya lastik paspas

akılfikir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de aracım için paspas arıyorum. Aslında paspaslarım fena değil ama ön taraftakiler kaydığı için pedalın altına geliyor ara sıra. Sabitleme yeri olan ve araca özel paspas arıyorum. Araştırmalarım sonucu bu özelliklere sahip 4 çeşit paspasa ulaştım:
1.Orjinal GM: Ön ve arka taraftakiler ayrı ayrı satılıyor ve şaft üstünü kapatan parçası yok. Önler 100 arkalar da 50 lira serviste. Üzerinde "astra" yazıyor.
2.Petex: Opel parçacılarında en çok bulunan paspas. 60-65 civarı fiyatı var. Sabitleme bölümleri var. Alman malı. Ancak yüzeyi pek şık görünmüyor.
3.Gledring paspas: Bu paspas slovakya üretimi. Sabitleme yerleri var. Yüzeyi de güzel görünüyor. Hep bilgisayardan gördüm. Gerçeğini merak ediyorum. 80-90 arası satılıyor.
4.Havuzlu 3d paspaslar: Bu tip de son yılların modası. Ön sürücü tarafındaki ayak dayama ve arka şaft tüneli üzerini kapatması en büyük +'sı. Gerçeğini görmedim.Kalitesi hakkında yorum yapamayacağım. Şimdilik bulabildiğim seçenekler bunlar.

supervisor03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm opelci arkadaşlar forumda yeniyim. 1 ay önce 2008 hb astra h aldım paspas için yorumları okudum . 1 hafta önce alıp memnun kalmadığım paspas markası tarz 3d havuzlu paspas sakın almayın çok şık gösterişli birebir oturuyor ama sürücü tarafındaki ve sağ ön taraftaki kayıyor pedalların arasına sıkışıyor hemde 120 lira o para verilmez..

emre92

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lınk vermıyorum sorun olur dıye ama patex marka paspas var cıtcıtları tam uyumlu 75 lıra cıvarı bır paraya aldım bır sıteden

Uqur89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.eliftuning.com
Arkadaşlar Aradığınız tüm astra havuzlu special 3d paspasları temin edebilirim isteyene :)

serdarzero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda görüş birliği yok sanırım.Araştırmaya devam edeyim bari :(

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
En iyisi orjinal en basta ucuz olanlarindan aldim 4 ay olmadan yirtildi gittim orjinal aldim hem paspaslar daha saglam hem de arabayi daha orjinal durduruyor..

2014 Opel Astra Classic III Essentia Konfor Paketli 1.6 - 2014 Opel Corsa Essentia 1.3 CDTI..

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
75 lira olan birebir uyumlu paspaslardan bende kullanıyorum..link yasak..ayrıca düzeltme yapayım..paspaslar patex değil petex marka..tavsiye ediyorum..

hunter1907

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben de bu konuda çok arada kaldım. Piyasada o kadar çok paspas var ki internette hangisini alacağımı şaşırdım. Bi sitede orjinal halı diye koymuşlar fiyatı çok uygun ama siteye güvenemedim hakkımızda sayfası bile yok. Petex desen görüntüsü güzel durmuyor, halı istiyorum ama dandik bi halı almaktansa daha mı iyi olur bilemedim. Tavsiyeniz varsa alırım.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ben de bu konuda çok arada kaldım. Piyasada o kadar çok paspas var ki internette hangisini alacağımı şaşırdım. Bi sitede orjinal halı diye koymuşlar fiyatı çok uygun ama siteye güvenemedim hakkımızda sayfası bile yok. Petex desen görüntüsü güzel durmuyor, halı istiyorum ama dandik bi halı almaktansa daha mı iyi olur bilemedim. Tavsiyeniz varsa alırım.
Bende hali arıyorum orj. Zaten hali ama fiyat uçuk işte

• Beğen
Tepkiler: hunter1907