Astra h kasa klima yonlendirme calismiyor

Astracı bey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 model opel astra h kasa arabam var klima hep orta ya ve ayağa vuruyor ve on cama hic vurmuyor. Yönlendirmeyi Degistirsem bile hep orta ve ayağa veriyor. Bu sorunla karşılaşan var mi nasıl bir çözüm yapılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
İlginç bir sorun, bence iç kısımda havalandırmayı yönlendiren klepe mantığında kapak var acaba o kısımda bir sorunmu var.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam aynısı benim başıma geldi. sitede konu açmıştım. internette çeşitli resetleme formülleri buldum ve uyguladım. ancak bir gün sabah arabaya ilk bindiğimde araç biliyorsunuz açıp kapatıyor kalipeleri. kendi kendine tak tuk ses yaptı ve açıldı. daha sonra aracı normal bakıma götürdüğümde yetkili serviste yağlattım. şimdi sorun yok ama o zaman başka bir otomobil sitesinde bir arkadaşım bana yardımcı olmuştu. buraya koyuyorum belki size de yardımcı olur.

WhatsApp-Image-2017-12-30-at-14.37.03-1.md.jpg

Astracı bey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam aynısı benim başıma geldi. sitede konu açmıştım. internette çeşitli resetleme formülleri buldum ve uyguladım. ancak bir gün sabah arabaya ilk bindiğimde araç biliyorsunuz açıp kapatıyor kalipeleri. kendi kendine tak tuk ses yaptı ve açıldı. daha sonra aracı normal bakıma götürdüğümde yetkili serviste yağlattım. şimdi sorun yok ama o zaman başka bir otomobil sitesinde bir arkadaşım bana yardımcı olmuştu. buraya koyuyorum belki size de yardımcı olur.

WhatsApp-Image-2017-12-30-at-14.37.03-1.md.jpg
tayfun bey çok tesekkur ederim servise götürüp ayni işlemi yaptiracam. Sagolun