Astra H Kapi Içindeki 'astra' Yazisi...

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar EZGENE ile iddaya girdik.. Benm arabam 2004 model astra h.. elegance donanım ayrıca p1 p2 p3 p4 donanım paketlerine sahip... ve ön kapı eşiklerinde astra yazıyo metal bi parça üstünde...

aldığım adam bana dediki gökhan bey arabaya tek kuruş harcamadım sadece 15 bin bakımını yaptırdm... ne görüyorsan orjinal dedi...

Şimdi Ezgene diyorki ne olursa olsun sonradan takılmıştır... ama bende biliyorum ki orjinal bu..

bu konuda iddamıza yön verebilecek kimse var mı acaba?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende temiz ve sade bir araçta görmüştüm, sahibide yaşlıydı (satıyordu) dolayısıyla orijinaldir diye düşündüm ilk gördüğümde.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ezgene nbrrrr:))) paspaslarımı ne zaman yolluyorsun? :)) bej rengi olsun lütfen:p

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten bizim araçlarda da sanki takılacakmış da takılmamış gibi duruyor. Yerleri belli, tüm kapı eşiklerinde var.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan senin paspasın vardır zaten, sen bana yolla onları nede olsa katkım oldu :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
valla öğretsem böyle konuşmadın çok saol:)) sayende bej rengi paspaslarım oldu resimlerini seninle paylaşıcam:))))

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
:)) var ama benmkiler orjinal paspasları aracın her yeri krem rengi bi paspaslar simsiyahtı şimdi sağolsun ezgene o işi halledicek:))

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru ya bej demiştin, bana olmaz o. İçi bej rengi ve sunrooflu araç bambaşka olurdu herhalde...Neyse güle güle kullan diyim şimdiden...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 > Astra larda,standart hale geldi.
Marşbiyel ses izole ve toz fitili ile birlikte.