Astra h için müzik sistemi?

dreamtheater

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR ASTRA H İÇİN MÜZİK SİSTEMİ YAPTIRMAYA KARAR VERDİM ACABA SİZCE FİYAT/PERFORMANS OLARAK EN İYİSİ VE SORUNSUZU HANGİSİ? PIONEER NASIL? İYİ GÜNLER. :cool:

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaßalar..Öncelikle nasıl ßir tesisat istıyorsun,ve bütce ne kadar onu belirtirsen daha güzel olur..Ayrıca 600-700 TL den 100.000$ a kadar tesısat yapman mumkun..Her markanın Kendıne gore Üst sınıf cihazları var..Hiç bir marka Kötü değildir..sadece performans bakımından yetersizdir..

dreamtheater

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler bütçe 1000-1200 tl arası olacak çok üst düzey bir sistem beklentim yok ses kalitesi ve baslar iyi olsun ayrıca şu an üzerinde bulunan cd mp3 player ı iptal ettirmeden yaptırmak istiyorum. çünkü bunu iptal ettirince direksiyondaki uzaktan kumanda da gidiyormuş. asıl niyetim aslında subwoofer ve hoparlörleri güçlendirmek ama çok üst düzey bişey olmasına gerek yok

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ustundeki cd mp3 iptal etmek istemiosan bi anfi. bide woofer isini gorur.. teypci arkadas takar fakat araya bi parca daha koyyolar ben 80 e almistim

dreamtheater

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir pessimistin gözyaşları yani ceycey naber :)) anti+woofer+hoparlörler kaça olur ortalama, nerde ve marka olarak ne önerirsin?

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende radyo usb den okuma mp3 calarli radyo sifir aldim 400 almistim anfi 300
woofer ise 350 almistim. markalar teyp pionner . woofer rockford punch2 . anfi nin adi aklima gelmio ama cok ii bi marka idi uttum. gucu fazlaydi

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaza doğru bende düşünüyorum aynı uygulamayı orjinal cd çaları bozmadan kapıları güçlendirip makul bi sub düşünüyorum.aklımda olan marka ise alpine sbe1243bp kutu içi sub, alpine sps171a 16cm component, arka kapılara alpine sps 13 c2 13cm coaxial fakat anfiler hakkında hiç bir bilgim yok bu sistemi tek bir anfiyle besliyebilirmiyim acaba marka ve model önerileriniz nelerdir arkadaşlar?sanırım maliyetide anfi hariş 850 tl falan tutuyor şu şekilde.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yusuf altıntepe isimli arkadaşımız bana göre bu konuda doktora yapmış sayılır. ona bi danış istersen:

toto

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban hb ise jamasson 5 kanal anfi(USA 802 modelini yanlış hatırlamıyorsam)300tl al bitane 1000w jbl kabinli bas 160tl arka kapılara 13 cm jbl bi comp 130-150 tl arka pandizotada pioneer kayık 460w hoparlör 200 tl kablo+dönüştürücü+işçilik te bi 200 tlye çok güzel bi tesisat sahibi olursun.yeteri kadard doyurur.