Astra H İçin Hava Filtresi

Jdoruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardım için çok teşekkür ederim.
Ayrıca resim boyutunu hemen ayarlıyorum :)

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses olarak hiçmi degişmiyor birde fiyatlarınız nedir? bu filtre aracımızdaki filtreyi cıkarıp yerine takıyoruz degilmi? herhangi bir kite ihtiyac duymuyoruz yani

ses olarak ufak değişiklik oluyor fakat yinede beklediğiniz sesi alamayabilirsiniz. Evet filitre direk aracınız için. Orjinal filitreyi sokup pipercross filitreyi direk takabiliyorsunuz. Fiyat 160TL.

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanımın hızlı aktığı arabayı yeni aldığım yılarda 1.6 litre astra için çok uğraşmıştım. Performans konusunda çok beklentiniz olmasın hatta bu yaz havalarında alt devirler hantallaşıyor. Bütçenin ağazını açarsanız simota nın astra h için özel kitleri var filtreden sonra geniş boru radyatör ün üzerine ulaşıyor ızgaradan çekiyor. soğuk havayı doğrudan alıyor.

Ses konusuna gelince en kötü haber bu hayal ettiğiniz ses eski corsa gsı, 106 gtı veya sağlam bir spor araba sesi ise astra h motorların da bu ses yok. ancak şöyle var motor un üzerinde havanın ilk girdiği yerde boru önce bir kuyuya sonra motor a giriyor. o kuyuyu sökerseniz ses çok farklı çok agrasif. akustik anlamda sesin önüne geçiyor galiba. kendim bir ara söküp düz boru yapmayı düşünmüştüm ama sonradan mühendislerin bildiği bir şey vardır diye bu ses sevdasından vazgeçip komple orjinal hava filtresini taktım.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanımın hızlı aktığı arabayı yeni aldığım yılarda 1.6 litre astra için çok uğraşmıştım. Performans konusunda çok beklentiniz olmasın hatta bu yaz havalarında alt devirler hantallaşıyor. Bütçenin ağazını açarsanız simota nın astra h için özel kitleri var filtreden sonra geniş boru radyatör ün üzerine ulaşıyor ızgaradan çekiyor. soğuk havayı doğrudan alıyor.

Ses konusuna gelince en kötü haber bu hayal ettiğiniz ses eski corsa gsı, 106 gtı veya sağlam bir spor araba sesi ise astra h motorların da bu ses yok. ancak şöyle var motor un üzerinde havanın ilk girdiği yerde boru önce bir kuyuya sonra motor a giriyor. o kuyuyu sökerseniz ses çok farklı çok agrasif. akustik anlamda sesin önüne geçiyor galiba. kendim bir ara söküp düz boru yapmayı düşünmüştüm ama sonradan mühendislerin bildiği bir şey vardır diye bu ses sevdasından vazgeçip komple orjinal hava filtresini taktım.

Çoğu şeye katılıyorum fakat astra H motorundan güzel ses alamassınız biraz yanlış olmuş.Yapılacak küçük çaplı işlemler var.hava filtresi+katalitik halledildikten sonra işinin ehli bir egzoz ustasına gidiceksin,dinleteceksin istediğin sesi,ve oda yapacak.Bu işte Ankarada nevzat ustanın üstüne usta tanımam.