Astra H için FM Transmitter önerisi

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fazla cızırtı yapmayan sinyali iyi alan max 80-90 liralık bir fm transmitter önerebilir misiniz arkadaşlar

astra h'de konsol sıkıntı yaratabiliyormuş sinyal açısından. bu sorunu yaratmayacak kalitede bir şey olmalı.

aux veya usb girişim yok.

ckaracaev

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaset adaptörü öneririm,10 tl civarinda bir fiyata bulabilirsiniz direk aux girişi olarak kullanabilirsiniz.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşa katılıyorum, FM transmitter kalitesi ne olursa olsun şehir içinde çıldırıyor, boş frekans bulmak için 10 takla atmanız gerekiyor, o taklaları atınca bir süre sonra o kanal da cızırtı yapmaya başlıyor. En temizi 10-15 liraya kaset adaptör olacaktır. Hatta mantık çerçevesinde düşünecek olursak 90 lira bir FM transmitter için vermektense üzerine 20-30 lira daha koyarak SONY'nin aux+cd+sd+ipod her türlü aleti bağlayabileceğiniz teypleri mevcuttur ve orijinal teybe göre çok kaliteli cızırtısız müzik keyfi vereceğine ben kefilim.

sputnik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de goldmaster fm transmitter var 60 tl ye aldım istanbul da sorun yaşamadım çakmaklığa takılıyor kumandasıda var açıkcası memnunum

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasetçalar ne arar astra h enjoy'da :p Teyp cd 30 mp3 eski nesil . FM Transmitter arkadaşların dediği gibi sıkıntılı biraz ama teyp değiştirmekten başka çareniz olmadığı için fm transmitter'lardan herhangi bir tane alın.Zaten çoğu çin malı, kalite farkı çok az.

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h benim araç. kaset yok bende :)

ritmix diye bir tane buldum, kullanan oldu mu acaba

goldmaster kullanan arkadaşım, link verebilir misin ben de bir bakayım

sputnik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ki cihaz bu uzaktan kumandasıda var gördüğünüz gibi istanbul içinde dediğim gibi sorun yaşamadım arada ufak cızırtı oluyor şimdi bunuda teyple falan kıyaslayamayız tabi ki kumandalı olması büyük kolaylık parça geçişleri albüm geçişleri ses ekolayzer vs. hepsi mevcut 2 yılda garantisi var çakmaklıkltada hiç alan kaplamıyor ben küçük olduğu için tercih etmiştim.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:17 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:16 ----------

http://www.n11.com/goldmaster-cf-343-fm-transmitter-fm-gonderici-P15383550