astra h follow me home

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar babamda astra h cosmo var fakat birçok özelliğini bilmio bende başka sehirde oldugumdan çok fazla inceleyemedim aracı bu follow me home özelliği bu araçta varmıdır daha once açılan konulara baktım orda soylenen birşey vardı ama tam anlayamadım bu konuda bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim şimdiden çok saolun.

bu arada başka bildiğiniz özellikler varsa onlarıda yazarsanız sevinirim biraz açık olması önemle rica olunur malum babama anlatcamda :D:D:) :)

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
follow me home özelliği var. Aracı stop ettikten sonra anahtarı çıkarın, sürücü kapısını açın, selektör yapın (yani aydınlatma kolunu selektör yapar gibi geriye 1 kez çekipo bırakın), özellik devreye girecektir.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Çok sevdiğim bi özellik ama malesef benim aracımda yok ... :(

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Çok sevdiğim bi özellik ama malesef benim aracımda yok ... :(
bende de yok abi farları açık bırakmak lazım direk follow me toilet bile yapar yani

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok saolun arkadaşlar hemen denicem

bu arada follow me toilet benim arabada da var:D:D:D:kop:

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ELEGANCE' Alıntı:
follow me home özelliği var. Aracı stop ettikten sonra anahtarı çıkarın, sürücü kapısını açın, selektör yapın (yani aydınlatma kolunu selektör yapar gibi geriye 1 kez çekipo bırakın), özellik devreye girecektir.

hocam bu dediğini yaptım farlar yandı bi sure sonra söndu tmm da bunun arabayı kitlediğinde otomatik olması gerekmior mu ben aracı kitleyince olmu aractan inmeden surekli bunu mu yapacağız

nuribastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çokta gerekli bi özellik diil be arkadaşlar bendede var...
ama çokta fazla kullanmıorum açıkçası..

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
blackmagic' Alıntı:
hocam bu dediğini yaptım farlar yandı bi sure sonra söndu tmm da bunun arabayı kitlediğinde otomatik olması gerekmior mu ben aracı kitleyince olmu aractan inmeden surekli bunu mu yapacağız

yok onun kendi süresi var kapıları kilitleyince hemen sönmüyor, bir süre sonra kendi sönüyor. Ve her inişte kolu geriye çekmek lazım devreye sokmak için. Ama bide aküye yazık diye düşünmek lazım sanki :rolleyes:

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet follow me home özelliği corsa c'lerde de sanırım 2004'ten sonra üretilenlerde de var. evet belki fazla kullanışlı değil ama elektrik kesildiği zaman hele ki eve gireceğiniz an kesilirse anahtarınızı kapıya açmak için anahtar yuvasına anahtarınızı yuvasına sokmanızda yardımcı olacak gibi. bu konuda bence çok işe yarıyo...:)