Astra H dizel otomatik ve civic premium otomatik

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik ve yarıotomatik tek ve çift kavramalı şanzumanların hiç biri birbirinin aynı mantığında değil ki.
Easytronic ile karsılastırılacak olanlar Toyota'nın mmt si, Fiat ın dualogic i, mitsubishinin amt si, hondanın i shit i dir
Toyota mmt haric hepsini kullandım ve 2007 sonrası güncellemeli easytronic bence kararlılık olarak en iyisi sonra mitsubishinin amt si gelir ve benzinli motorda bile amt ler 6 ileridir
ayrıca amt ünlü getrag yapımıdır ve sorunsuz denilebilir bence tek eksiği birden ikiye sürekli yüksek devirde gecmesidir.
Şimdi karşılastırmaları tam otomatik veya çift kavramalılarla yapmak çok büyük haksızlık olur
Şanzumanın calışma mantığına alıştıktan sonra problem çıkacağını sanmıyorum
Salim sürüşde zaten problem yok performanslı kullanırkende bi zahmet Manuel kullanıverin yada tam otomatiklere bakının

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel'in Insignia,Astra J'de kullandığı şanzımanda easytronic diye geçen şanzımanı da hiç bir halta yaramaz. Bilip bilmeden,kullanmadan yorum yapmamak lazım Volkswagenin DSG'sini,Audi'nin Multitronic şanzımanını ya da herhangi bir Mercedes,BMW'nin otomatik şanzımanlı araçlarını kullanın,sonra yorum yapın. Eğer ki yeni makyajlı kasa Insignada da aynı şanzıman gelirse yine satış patlaması yapamaz arkadaşımda var Insignia araba resmen vites değiştirmeyi unutuyor.

DSG ile easytronici bir tutuyorsan sen hiç konuşma :D Türkiye'de moskoviçe vw amblemi tak sonra satılık yaz bak nasıl satılıyor 70 bine..Türkiye'de dsg yi özellikle de vw i ölçü olarak kullanamazsın..Türkiye başlı başına saçmalıklar ülkesi..DSG nin kusursuz mu ki?Orion gezegeninden falan mı gelmedir nedir?Millet tutturmuş gidiyor..Millet daha sunroofunu açmayı bilmez,passata 95-100 bin sayar..DSG nin kuru mu olması gerektiğini bilmez,hata oranının ve arızasında 15-20 bin tl yi bulan hatta tamirini geçtim araç değişimine kadar giden süreci bilmez yorum yapar..

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DSG ile easytronici bir tutuyorsan sen hiç konuşma :D Türkiye'de moskoviçe vw amblemi tak sonra satılık yaz bak nasıl satılıyor 70 bine..Türkiye'de dsg yi özellikle de vw i ölçü olarak kullanamazsın..Türkiye başlı başına saçmalıklar ülkesi..DSG nin kusursuz mu ki?Orion gezegeninden falan mı gelmedir nedir?Millet tutturmuş gidiyor..Millet daha sunroofunu açmayı bilmez,passata 95-100 bin sayar..DSG nin kuru mu olması gerektiğini bilmez,hata oranının ve arızasında 15-20 bin tl yi bulan hatta tamirini geçtim araç değişimine kadar giden süreci bilmez yorum yapar..
moskoviçe nerden gittin? hala dsg ile easytronic şanzımanı mı kıyaslıyosun? sunrooff nerden çıktı? passat nerden geldi bu konuya? 15-20 bin liraya şanzıman mı tamir eden varmış?

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
moskoviçe nerden gittin? hala dsg ile easytronic şanzımanı mı kıyaslıyosun? sunrooff nerden çıktı? passat nerden geldi bu konuya? 15-20 bin liraya şanzıman mı tamir eden varmış?

Ek olarak,DSG şanzıman insandan daha seri bir şekilde vites değiştirir. Daha hızlı değiştiriyorum diyen varsa o insan değildir.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Türkiye de dsg popüler diyorsunuz da,ben de diyorum ki Türkiye yi geçin;satış rakamları,her yerde şirket aracı olarak görmemiz gerçekçi değildir diyorum...Bomboş golfe comfortline a o kadar paralar vermek(dsg li olsun olmasın) saçmalıktır diyorum...Easytronic ile dsg yi kıyaslayan ben değilim..Sunroofunu açmayı bilmeyen vw alanlar var diyorum..Easytronic ne kadar multitronic ile ilgiliyse passat da o kadar bu konuyla ilgili...Doğuş DSG yi ayrıca garanti yaptırtıyor..Yapmıyorlar aracı satıyorlar zaten..pert oluyor çünkü..

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye de dsg popüler diyorsunuz da,ben de diyorum ki Türkiye yi geçin;satış rakamları,her yerde şirket aracı olarak görmemiz gerçekçi değildir diyorum...Bomboş golfe comfortline a o kadar paralar vermek(dsg li olsun olmasın) saçmalıktır diyorum...Easytronic ile dsg yi kıyaslayan ben değilim..Sunroofunu açmayı bilmeyen vw alanlar var diyorum..Easytronic ne kadar multitronic ile ilgiliyse passat da o kadar bu konuyla ilgili...Doğuş DSG yi ayrıca garanti yaptırtıyor..Yapmıyorlar aracı satıyorlar zaten..pert oluyor çünkü..
popüler kelimesini nerde kullanmışız? Dsg her şartta her ortamda easytronicten üstündür. ayrıca konuyla satış rakamlarının ne alakası var? banane satış rakamlarından? konu çorba olmadan bence sen bu konuya yorum yapmayı bırak...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
popüler kelimesini nerde kullanmışız? Dsg her şartta her ortamda easytronicten üstündür. ayrıca konuyla satış rakamlarının ne alakası var? banane satış rakamlarından? konu çorba olmadan bence sen bu konuya yorum yapmayı bırak...

Kardeşim sana laf anlatıyorum gecenin bir yarısı anlarsın diye ama kendimi de zorlamayacağım.. VW ve DSG yeryüzündeki en gelişmiş en sorunsuz en hatasız otomobilleri yapıyor diyeyim gönlün olsun...Bursadan katılanlar bölümüne de saçma sapan kelime ve cümlelerle ileti yazarken ben size boş konuşuyorsunuz katletmeyin bari bursa sayfasını gibi bir uyarıda bulundum mu?Şimdi de sana mı soracağım buraya yorum yazarken?Opelin easytronic vitesi hakkında koskoca opel AR-GE si hatta buna GM AR-GE sini,CEO larını da katarak,bunlar bir halttan anlamıyor bir siz mi anlıyorsunuz?Onların düşünemediğini siz düşündünüz..Tebrik ederim kardeşlerim sizi..

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Kardeşim sana laf anlatıyorum gecenin bir yarısı anlarsın diye ama kendimi de zorlamayacağım.. VW ve DSG yeryüzündeki en gelişmiş en sorunsuz en hatasız otomobilleri yapıyor diyeyim gönlün olsun...Bursadan katılanlar bölümüne de saçma sapan kelime ve cümlelerle ileti yazarken ben size boş konuşuyorsunuz katletmeyin bari bursa sayfasını gibi bir uyarıda bulundum mu?Şimdi de sana mı soracağım buraya yorum yazarken?Opelin easytronic vitesi hakkında koskoca opel AR-GE si hatta buna GM AR-GE sini,CEO larını da katarak,bunlar bir halttan anlamıyor bir siz mi anlıyorsunuz?Onların düşünemediğini siz düşündünüz..Tebrik ederim kardeşlerim sizi..

Sen ne zamandır aramızdasın ki bizim boş konuştuğumuzu,saçma sapan konuştuğumuzu söyleyebiliyorsun? :)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buraya gelip dsg ile easytronici karşılaştırıyorsunuz.bir de dsg multitronic kullanmadan yorum yapmayın yazmışsınız:D komikmiş ...