Astra H direksyon tikirtisi..!!!!

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı sorunlar mevcut.
ilk çalıştığında birkaç dakika amortisörlerden patlakmış gibi ses geliyor, vuruyor. birde küçük vites istediğinde direksiyon kutusundan çok ses çıkıyor.
ama yine de acaip seviyorum carolinimi :D

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa ben aslında dusunmemeye calısıyorum o sesı genelde zaten muzık acık olarak kullanıyorum aracımı ama ıste babam arabaya bındıgınde muzık acmamı ıstemıyor o bıle duyuyor sesı bana ses geldıgını soyluyor bende dıyorum bu arabaların hepsınde varmıs oda bana dıyorkı sen adam gıbı kullanmıyorsun ondandır dıyor.babamızda toyotacı o bılmez bole problemlerı :D

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu arada arkadaslar benım aractan gelen tıtreme sesısın kadrandanmı yoksa dıreksyondanmı geldıgını nasıl anlıcagız bana yardımcı olabılırmısınız bu konuda acaba?ben kendım arasıra dıreksyonu test edıyorum kendımce yokus yukarı debrıyaj gaz yapıyorum arasıra sureklı ama bu sekılde bı ses gelmıyor benımkıde kadrandan olabılır galıba ıste bı anlayabılsem....

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende hiç ses yok....

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel araçlarda direksiyon kutusu problemi kraniktir sıcaklık düştüğünde kışın tıkıtılar artar yazın hava ısındığında sanki başka araba gelir inanamazsın bende bu direksiyon ve ön takımdan gelen sesi corsa aracımda 7 yıl çektim bilirim

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaslar bugun sabah aracımı kullanırken arabamın km sayacının altındakı sılecege benzeyen yerden tıkırtının geldıgını duydum elımle bastırdıgımda ses kesılıyordu acaba neyapmayalım servıs bı cozum bulabılırmı bu sese?problem dıreksyon degıl ordakı plastık bolgenın sesıymıs

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EVET ortalama 6-7 ay geçti ve kadran kısmından çıtır çıtır ses gelmeye başladı garantı kapsamı ıcınde ızole ederler sanırsam bakıma gıderken soyleyeceğım

pekı bunu servıs kullanıcı hatası dıye kabul etmemezzlık yapmaz dımı?ben yarın goturecegım garantım nısan ayında bıtıyo.Servıse gıttıgımde ne yapmaları gerektıgnı ben solemem umarım genelde bı problem yok dıyorlar servıslerın genel lafı:D