Astra H direksyon tikirtisi..!!!!

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar,21 yasima geldim 91 yilindan beri ailemizde toyotadan baska araba kullanilmadi.Taki ben 2009 yilinda ilk arabam olan 1.3cdti enjoy elegance astrami alana kadar.aracimdan cok memnunun ogrenciyim ekonomik ve bnm ihtiyaclarimi fazlasiyla karsiliior (buyuk+hb+dizel)bababm toyoyadan baska arabaya bnmez beni deli ederdi.yalvra yakara ona araci aldirttim kndi adima gelelim konuya yokus cikarken kotu yollarda araba bguldgnda yeni vites istemesimden dolayi direksyondan sinir bzucu bi ses gelior.gturuorum servise bsy yok diorlar.artik arabadan sogudum muzik acik geziorum tum gun.ama mezardan geciorum gene tikirti gne tikirti.babam opel sorunlu araba dior acaba haklimi?toyota kaliteli ama ben opeli sewiorum ltfen yardim!! Aracima tekrardan isinmak istiorum

phdserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanmaya başladığım 1 aydır aracımda gözlemlediğim en büyük sorun tıkırtılar. Gerçi bunu bilerek almıştım ama yine de bazen sinir bozabiliyor. Direksiyon tıkırtısı, sabah ilk birkaç kilometre kasislerde duyduğum amortisör tıkırtısı... Hiç yakışmıyor Opel gibi bir markaya...

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hele o arabayi surerkrn aldgn zewke hic yakismiyor bu sesler kabullenemesemde bazen keske babami dinleseydim diyorum bazen icimden ama genede arabami sewiorum teyp acikken duyulmuor bnde hic kapatmam:)

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dreksiyonu çevirdiğim zmn cıt cıt cıt die bi ses geliodu servise götürdüm içerde 15 dk fln kaldı bşyler yaptılar ses geçti bide o senin dediğin bayırda vites istediği zamandada tavan lambasının olduğu yer titriyodu servisi azarladım orayada izole ettiler ama arabada tıkırtılar oluo bazen can sıkıo

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astralarda meşhurdur , takur tukur gacur gucur , bu tarz sesler duyarsın sadece buna alış derim, servıse bosuna gıdıpde para verme caresını bulamazlar kronık bırsey.. Bılmıyorum suanlık cıkıyormu ama yakın bır zamanda koltuklarından da gıcır gıcır ses gelmeye baslıycak ondan dogal bunlar

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazın aracı sıcakta bıraktığımda vitesin kenarlarından gelen tıkırtılar var...dokunduğunda ses yapıyor zaten..bir de grafik bilgi ekranının önüne parmağınızla bastırdığınızda ses yapıyor..onun dışında ön konsoldan ses duymuyorum..zaten bunlarda yeterli..

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın süspansiyonu sert olduğu için bu tip sesleri yapıyor malesef....stablize ve bozuk yollar çok can sıkıyor malesef.....

cyber34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de km saatinden sesler gelmeye başladı .
tavan lambasının ordaki kapağı sakız koyup hallettim.
amortisörler koni marka sertlik ayarlı onlardan da ses geliyor takır tukur
servise göstersem spor amortisörlerin patlak olup olmadığını anlayabilirlermi?

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sakız la çözmüşsün işi iyimiş ya ben düşünemedim bak onu :D

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya acaba benımde km saatınden gelıyo bu ses bılmıyorum .anlayamdım tam olarak valla kafam gırse sokup ordan mı gelıyo yoksa gelmıyo dınlıycem ama tam oralardan bıyerden gelıyor evt