astra h cosmo 1.6 16v hakkındaki görüşleriniz

KRALBEY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cosmo serisini inceledim özellikleri cok iyi full+full. performans, süspansiyon ve kalite yönünden bilgi verebilir misiniz?

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans ta bir değişiklik yok 1.6 16v alıyorsan yine 115 hp tıpkı essentia enjoy eleganse paketlerinde olduğu gibi. süspansiyonda da bir değişiklik yok kalite dersen benzerlik yok ;) ki o kadar fiyat farkı var yanlış hatırlamıyorsam elegance 1.3 cdtı 38.500 tl cosmo 45-46.000 tl gibi bi uçurum var bu fiyat farkıda donanımdan kaynaklanıoyor. açılır tavan, renkli grafik bilgi ekranı, xenonlar, elektirkli kapanıp açılan dikiz aynaları, lastik basınç sensörü bilidiğim kadarıyla elegance tan farklı bunlar var.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süleyman beyin dediği gibi opelin üst donanım versiyonudur ama fayda maliyete bakıldığında piyasaya hakim donanım seçeneği Njoy'dur...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam cosmo alirdim, evet, fiyat performans olarak dusuk olarabilir ama, icerdigi donanimlar iyi,

IDS+
BI-XENON
DDS (Yanlis olmus yukarida cosmo TR de sadece DDS var TPMS yok.)
Renkli Ekran
Park Pilot
AFL vs gibi donanimlar cok iyi bence

Ben olsam cosmo alirrdim.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harikadır :)

KRALBEY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şu an astra g var astra h hakkında pek bilgim yok o yuzden yardım istedim. zaten sıfır değil 2007-2008 modellerine falan bakıyorum. astra h kullanan arkadaslar araclarını performansından konforundan memnun mu acaba? özellik yönünden cosmo modeli cok ilgimi çekti...

Son düzenleme: