ASTRA H - CORSA D Yeni Multimedia Ses ve Görüntü sistemi

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tip cihazlar , genellikle binbir hevesle alınır, en fazla 15gün sonra yüzüne bakılmaz:rolleyes: en büyük faydası ise navigasyondur , ki bunu da artık yaklaşık 250 -300 tl'lik navigasyon cihazları karşılıyor. hafıza kartından film - müzik v.s izler - dinlersiniz... Arkadaşların da belirttiği gibi, zaten görsel medyayı araç sürerken ne kadar konsantre olup da izlersiniz. 1500 - 2000 tl vermeye değecek kadar fark olmadığını düşünüyorum.

suvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de düşünüyorum. ama endişelrim var. benim arabanın göğüs torpido rengi şu bal rengi olandan acaba uygun rente bulabilirmiyim. ve nereden bulurum . yardımlarınızı bekliyorum.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
O renk yok, bu cihazlar 2011 de Corsa D icin uretildi o yuzden eski tip renk icin yok. Corsa d 2011 ic rengi olan gri ve piano black var sadece yanlis bilmiyorsam. Gri ve Piano Black ler arada bir ebay de oluyor 500 - 600 avro arasi.

bybawer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende inceledim fakat video oynatma özelliği yok :(

dinex54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar

benimde araç içi bal rengi ama multimedya teyp gri acaba bal rengine kaplama veya boyatma ihtimali yokmudur...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zor ama imkansiz degil.... dediginiz renk bulamayabilirsiniz teybin cercevesini plastik aksamini sokecek imce bi zimpara atacak sanayideki boyacidan aracin renk koduna gore boya alinip boyanmasi lazim....