Astra H Classic III Sedan 111.yıl jantı

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün nazar değdi jantlara kışlıklar değiştirirken bir tanesinde çizik oluştu birazda büyükce.. Çok sinirlendim beyinsiz lavuğa fakat yapacak bişey yok olan oldu artık...

Servise sordum rötuş boya yaparız sorun olmaz dedi fakat moralim bozuldu rötüş olunca fark belli olurmu nasıl olur acaba?

Araba daha 1000 km civarındayken ben de jantı kaldırıma sürtmüştüm kaç gün kendime kızdım. Şimdi yerini göster desen zor bulurum. Canınız sağolsun, nazarlık olsun deyin. Bu arada rötuşla kapanır, dikkatlice bakmadıkça da belli olmaz, dert etmeyin.;)

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba daha 1000 km civarındayken ben de jantı kaldırıma sürtmüştüm kaç gün kendime kızdım. Şimdi yerini göster desen zor bulurum. Canınız sağolsun, nazarlık olsun deyin. Bu arada rötuşla kapanır, dikkatlice bakmadıkça da belli olmaz, dert etmeyin.;)

Nazar diyip geçiyim istiyorum ama jantlar çok göze batıyor bu araçda bide şimdi böyle olması canımı sıktı salak herifede kırk kere uyardım bak şunu dikkatli tak diye...

Servisdaki arkadaş rötüş yaparız dedi aynı renk boyasıyla ama daha sonra o rötüşlü kısım jantın ısınmasından falan bozulurmu belli olur mu acaba?

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edit..

Son düzenleme:

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar siteden jantın katalog noyu aldım. Aradım servisi elimizde yok dediler ama isterseniz getittiririz dediler. Haberiniz olsun. İsteyen olursa katalog noyu yazarım. Fiyatı tane başı 500 civarı bir şeydi... Bilginize!

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya olamaz böyle birşey.. 500 Tl jantı mı olur??
Tebrikler opel yapmışsın yine yapıcağını!!!