astra h cdti aracımın ortalama yakıt tüketimi 16 lt/km aşağı düşmüyor

boneym_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h cdti araccımın ortalama yakıt tüketimi daha önce kullanımlarımda 6.0- 6.2 arasında gösteriyordu şimdi ise 16.2 civarında gösteriyor bu konuda bilgisi olan var mı aynı hatası olupta gideren arkadaşlar var mı ekran mı bozuk nedir bilmiyorum yorumlarınızı bekliyorum iiii günler

timuti79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal kullanımda arkanda kocaman bir yagmur bulut karası duman bırakıyorsan kesin sorun vardır ve ekran dogrudur derim. once depo hesabından yola cıkmak lazım galiba.Anormal bir tuketim yoksa ekran da değil de olcum yapan sensordedir problem

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h cdti araccımın ortalama yakıt tüketimi daha önce kullanımlarımda 6.0- 6.2 arasında gösteriyordu şimdi ise 16.2 civarında gösteriyor bu konuda bilgisi olan var mı aynı hatası olupta gideren arkadaşlar var mı ekran mı bozuk nedir bilmiyorum yorumlarınızı bekliyorum iiii günler
bir daha ki yakıt alışınızda direksiyonunuzun sol bölümünde yer alan yol bilgisayarı menülerini gezdiğiniz roller tuşuna basarak her biri menüyü tek tek sıfırlayın ve tekrar bir ölçüm yapın. eğer yine aynı ise durum servise gitmenizde fayda var.
ayrıca forum kuralları gereği kendinizi üye arşivi bölümünde tanıtınız ve profiliniz kısmından lütfen imza alanınızı düzenleyip, ekleyiniz...

Son düzenleme:

erdem466

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadar yakmaması lazım benim 2.0 150 hp benim ki bile yakmıyo bu kadar...