Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

okanttnc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar eibach 35mmlik dizel yaylar için fiyat geldi 370tl garanti bankası k.kartlarına istanbul dışı olan arkadaşlar için taksit imkanı var. taksit içinde vade farkı yokmuş duyurulur.. bu arada 8 tane şipariş vermiş arkadaşım

ya ustat iyi guzel dedin simdide fiyatta piyasadakilerden farki yok.

onlarda kredi kartina vade yapiyorlar.

toplu almanin mantigi kalmadiki

hem yay hemde montajmi dahil simdi?

bu is iyice sarpa sardi...

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de Serdar fiyat pahalı. Bi farkı yok. Ne kadar ki normal fiyatı bize 370 yaptı?

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu fiyatı bize çoğu yer verir zaten yaylar gelince toplu alımın da hiç bi manası kalmaz bu şekilde.neyse beklemeye devam.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de fiyatın çok olduğuna inanıyorum, Ankara'da irtibata geçtiğim bir firma da aynı fiyatı veriyor montaj dahil ve vade farksız taksit. Bu durumda toplu alımın bir mantığı kalmadı. Sernes kardeşin listesinden çıkarabilirsiniz beni, arkadaşına karşı ayıp olmasın.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can abi zaten kimse kesin olarak Serdar'ın arkadaşından alıyoruz demedi. Baştan beri nerde daha uygun fiyat verirse ordan alırız diyoruz. Serdar'da eminim arkadaşına garanti bişey söylememiştir. Bekleyelim Burak'ın dediği gibi biraz daha. Daha yaylar gelmedi zaten bildiğim kadarıyla.

sensei

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara da bugun sordum aynı yay dizel 350. Bence denildiği gibi toplu alımın bi anlamı kalmıyo bu fiyatla (370).

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben arkadaşıma kesin alınıcak die bişi sölemedim sadece en uygun nerde bulunursa ordan alınıcak dedim sorun yok yani zaten şurda ay sonuna ne kaldıki bakalım nekadar fiyat verilecek başka yerlerde. bide sensei adlı karkadaşım 350tl ye bulduysan sakın kaçırma hemen al hem o fiyata hiç biyerde bulamazsın benzinli yayı olsa bile

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar semtuning fiyat verdi ama kimse görüşmemiş verdiği fiyatta çok iyiydi. Ozamandan beri görüşmedim. Arayın sorun bence sizler için uygun

daha önce yazmış olduğum msg

"Selam arkadaşlar bugun semtuning te spoilermi taktırdım Mustafa bey ile görüştüm.

eibach E10-65-013-01-22
eibach E10-65-013-02-22

elinde 6 adet var 320 tl montaj hariç bizim için fiyat verdi. almak isteyen arkadaşlar benimle irtibat kurabilir veya direk Mustafa bey ile irtibat kurabilir.
Telefonu bilmeyen arkadaşlar için 212.530 21 48 veya 212.530 21 61 "

Son düzenleme:

sensei

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende şaşırdım ve 2 defa sordum dizel mi diye ve evet dedi bende onların yalancısıyım. Su anda alacak durumum olmadıgı ıcın alamadım ama durum olsaydı bugun taktırmıştım.Birdahaki gidişimde kod numarasını sorgulatacam ondada evet bu kod numarası derlerse getirtecem.Burda reklam olmaması için sorduğum yeri soylemedım. Merak edenler varsa özelden yardımcı olabilirim.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende şaşırdım ve 2 defa sordum dizel mi diye ve evet dedi bende onların yalancısıyım. Su anda alacak durumum olmadıgı ıcın alamadım ama durum olsaydı bugun taktırmıştım.Birdahaki gidişimde kod numarasını sorgulatacam ondada evet bu kod numarası derlerse getirtecem.Burda reklam olmaması için sorduğum yeri soylemedım. Merak edenler varsa özelden yardımcı olabilirim.

Erdem sana özelden msj atrılamıyor. Kapatmışsın. Bana nerden sorduğunu söyler misin özelden?