Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Burak arkadaşımızın ve Can abimizin araştırmaları sonucunda öğrendiğimiz üzere Astra h CDTİ için üretilmiş olan yaylar mayıs sonu gibi gelecekmiş. Toplu olarak alırsak fiyat düşecek. Almak isteyenler listeye isimlerini eklesinler.

1-Pehlivanoğlu
2-burak_skry
3-viper&viper
4-

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğur cdti mı daha ağır yoksa benzinlimi ? ben olsam sedan için olan yayı alırdım (biraz daha indirir ağırlıktan) çünkü pro-kit tam 2 parmak indirir arabayı hesap edin tam 2 parmak ...

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- CDTI benzinliden daha ağır
2- Ben direkt olarak eibach yetkilileri ile mail ile görüştüm. Eğer sedan ın yayları hb e takılabiliyor ise göndermiş oldukları uyumlu yaylar arasında sedanınki de yer alırdı. Bence önemli olan sağlıklı bir şekilde düşürmek ve ileride probleme yol açmayacak uygulamayı seçmek. Zaten daha fazla düşürmek istense 5 lik yaylar da mevcut

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet patır patır sorun çıktı vurdu etti diye şikayet ediyo bide bunun üstüne farklı yaymı takılır allah aşkına adamlar boşunamı ayırmış sedan-hb, dizel-benzinli diye.daha çok düşsün istesek 5cmlik takarız ama biz sağlıklı olanı istiyoruz.yay isteyen ismini listeye eklesin arkadaşlar fiyatlar şuan belli değil ama piyasadaki astra h yayların fiyatlarıyla aynı olucak bunun üzerinden indirim imkanı sunulucak.yayları alıcağımız yerde eibachın türkiye distribütörü yani ilk elden alıcaz.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tahminen maximum indirimli 350 lira olur bence..

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu an benzinli için olan yaylar 380-400m arası değişiyor. Tabii bunlar tuning-shop fiyatları. Biz direkt DP-tuniing den üstyelik indirimli olarak alacağız. Max fiyat buna göre 380 olur bence, tabii Euro artmazsa

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar euro artmazsa fiyatlar dediğiniz seviyelerde olur artı olarak bu fiyatlardan vade farksız taksit imkanı olucak.dp-tuning elinden gelen kolaylığı sunucak bize.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taksit yapma durumunda benim mayıs sonu İstanbul a gelmem gerekecek, ayarlayabilirsek belki Uğur la beraber geliriz.