Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüv olayını dert etme muayneden gecmez diyosan geçiyor tanıdıgım bi çok kişi jant lastik ve spor yaylarla geçti sadece aracı alan kişiye o rampa gibi yerden yavas geçmesini rica edin yeter..:)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim olayım biyerlerden geçmek degil..

Ben aracın lastik jant ve amortisör olayına cok önem veririm..

Büyük konuşmuyim ama değiştirirsem herşekilde aklımda yine opel üretim orjinal jant ve kaliteli (kumho yoyo lolo falan degil :D ) lastik almayı düşünüyorum..Yayda da aynı olay olursa en kalitelisi.. yeterki sağlıklı olsun..

Buarada eibach ta olabilir olayın lafındayım ben :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sürüş tarzındanda belli ediyosun :D sana saglam lastik falan lazım yayları aldınmı yatmaz araba fare gibi olur ama abim hiç öle atraksiyolar yapmıyo düz yolda anca işte gördügün o sakin hali vala bizim arabada ne terler döktügümü bi ben biliyom bi allah:kop:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sürüş tarzındanda belli ediyosun :D sana saglam lastik falan lazım yayları aldınmı yatmaz araba fare gibi olur ama abim hiç öle atraksiyolar yapmıyo düz yolda anca işte gördügün o sakin hali vala bizim arabada ne terler döktügümü bi ben biliyom bi allah:kop:

hahaha :D ne varmış benim sürüş tarzımda.. koyarsan 5cm terler dökersin tabi :)

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugun arkadaşımı aradım yaylar nezaman geliyo falan die moruk daha gelmedi dedi ama yakın gelicekmiş bende şöle bi soru sordum yayları yurt dışından kim çekiyo dedim dp tunıng dedi... bende öle diyince bizim forumda arkadaşlar var toplu yay alımı yapcaz dedim indirim falan olurmu falan yaptım hertürlü olur sadece adet söleyin ona göre fiyat weririm dedi k kartına falan taksitte yapıyolar. yai kısacası benim yaylarda sizinkilerle geliyomuş.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kim ucuza veriyorsa ondan alırız bizde:) Sorun değil yani. Mühim olan toplanıp hesaplı bir şekilde almak. Tam olarak mal çekildikten sonra fiyat daha net olur zaten.

okanttnc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha ustatlar suan icin yurtdisindayim fakat haziran gibi donecegim.

Internetten alsak benim eve yollatsak oluyormu :)

Yokmu su arkadaslarin bir sitesi?

Taksit oluyorsa ne kadar olacakmis , pesin olacaksa ne kadar?

Birde prostreet coilover fiyati nedir?