Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki sadece uyarı veya fikirdi benim araç hb ama zaten sedan 5 cmlik sportline kullanıyorum 3.5 arabayı indirmez demek istedim deneyen görür zaten teşekkürler ...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın nekadar düşüceğini ben zaten biliyorum gerekli araştırmaları günlerdir yapıyoruz arkadaşlarla birlikte amacımız konforu bozmadan sağlık ve dengeli bir sürüş sağlıycak iş yapmak görünüşte bunun artısı tabiki.3cm 5 cm farketmiyor önemli olan yapılan iş.başlıktanda anlaşılacağı gibi alınacak ürün belli konunun açılış sebebi ise başka arkadaşlarında bu fırsattan yararlanabilmesidir yoksa yay konusunda hemfikir olan 5-6 kişi var zaten.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde düşünüyorum.. ama yedek yazın beni :)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak bugün bana dp-tuning den mail geldi (1 hafta sonra görmüşler nihayet) mail de yayların en geç mayısın 2. haftasında geleceğini yazmışlar. Bir karışıklık olması diye tekrar Gökhan bey le irtibata geçebilir misin? En azından bize 3 takım ayırsınlar canım :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can abi gökhan beyin bana söylediği şey yayların mayıs ayında geliceği ama bazen karışıklıklar aksaklıklar oluyor bu yüzden en kötü mayıs sonu elimizde olabilirdir.yani kesin tarih vermekten kaçındı bu tarihe kadar tekrar haberleşiriz zaten dedi.bu yüzden yaylarımız gelince haberimiz olur abi:D

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay bekliyen arkadaslar paranız hazır ise direk gittigidiyordan(astra h cdti helezon) yazıp aratın inceliyin satıcıya sorunuzu sorun 1 gun içinde elinizde siparişinizi verin aslanlar gibi alın taktırın aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın satıcı cok iyi ürün cok kaliteli kendim kullanıyorum şiddetle tavsiye edrim fiyatta inanın sizin toplu alıcagınız fiyatla aynı 380 tl taksit isterseniz biraz daha artıyo ama uygun.. bilginiz olsun.

ademTTuran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün once ankaradan eibach 35mm yay aldım... fiyat 335 ytl... montaj haric... arac 2008 1.3 cdti...2 parmak dusurur yazılmıs ama arac en az 3 parmak alcaldı... isteyene foto yollayabilirim...konfor olarak pek bi problem yok... tavsiye edilir..
kolay gelsin...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün once ankaradan eibach 35mm yay aldım... fiyat 335 ytl... montaj haric... arac 2008 1.3 cdti...2 parmak dusurur yazılmıs ama arac en az 3 parmak alcaldı... isteyene foto yollayabilirim...konfor olarak pek bi problem yok... tavsiye edilir..
kolay gelsin...

foto paylaşırsan çok sevinirim gerçekten 3 parmak baya iyi düşmüş ki biraz daha salıcak yaylar kendini sanırım anca oturur çünkü.bu arada aldığın yayların kutusundaki kodu da bizimle paylaşırmısın?E10-65-013-01-22 mi yoksa E10-65-013-02-22 mi?fiyatta çok iyi gerçekten de?

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay bekliyen arkadaslar paranız hazır ise direk gittigidiyordan(astra h cdti helezon) yazıp aratın inceliyin satıcıya sorunuzu sorun 1 gun içinde elinizde siparişinizi verin aslanlar gibi alın taktırın aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın satıcı cok iyi ürün cok kaliteli kendim kullanıyorum şiddetle tavsiye edrim fiyatta inanın sizin toplu alıcagınız fiyatla aynı 380 tl taksit isterseniz biraz daha artıyo ama uygun.. bilginiz olsun.

Hocam şuan da İstanbul'dayım. Ankara'ya gelince seni bi rahatsız edip arabanı görmek isterim.