Astra H Ayak aydınlatma

DJnonstop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abartısız ve sade güzel olmuş....

seckintuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi ben kamyoncuların kasa çevresine taktıkları lambalarla değiştirdim çok güzel oldu aynen böyle sarı yanıyor ve muhafazası fln da sanki arabanın orjinaliymiş gibi oldu. tavsiye ederim. herhangi bir elektrikçi yapabilir diye düşünüyorum ama bence sizin yaptığınız kadar titiz yapamaz...

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi ben kamyoncuların kasa çevresine taktıkları lambalarla değiştirdim çok güzel oldu aynen böyle sarı yanıyor ve muhafazası fln da sanki arabanın orjinaliymiş gibi oldu. tavsiye ederim. herhangi bir elektrikçi yapabilir diye düşünüyorum ama bence sizin yaptığınız kadar titiz yapamaz...

Emeğinize sağlık, lambaların fotoğrafları var mı?

seckintuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef henüz yok ama sözüm olsun ilk fırsatta çekip koyacağım :))

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.sorum, sol ön direkteki kapak sökümü nasıl acaba,zorlayıp tırnakları kırmak istemiyorum.Kısaca anlatırsanız.

2.sorum: arka içinde aydınlatma çeksek sorun olurmu acaba(toplam 4 tane),paralel bağlayınca daha fazla akım çekecektir.

3.süde aydınlatma lambaları için son durum nedir,hangisi daha iyi oldu(homojen bi aydınlatma olsun istiyorum,tek ampül olması buna engel biraz)

elinize sağlık

Son düzenleme:

seckintuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap 1: elinizden geldiğince zorlayın çünkü tırnaklar plastik değil metal ve gerçekten çok zor çıkıyor.
cevap 2: tam bilemiyorum, elektrik bilgim zayıf ama bana kalırsa olmaz, olmamalı...
cevap 3: homojen aydınlatma çok güzel oldu kesinlikle öyle yapmalısınız, üstü açık lamba ile çok fark var...