Astra H Ayak aydınlatma

Abartısız ve sade güzel olmuş....

şimdi ben kamyoncuların kasa çevresine taktıkları lambalarla değiştirdim çok güzel oldu aynen böyle sarı yanıyor ve muhafazası fln da sanki arabanın orjinaliymiş gibi oldu. tavsiye ederim. herhangi bir elektrikçi yapabilir diye düşünüyorum ama bence sizin yaptığınız kadar titiz yapamaz...

şimdi ben kamyoncuların kasa çevresine taktıkları lambalarla değiştirdim çok güzel oldu aynen böyle sarı yanıyor ve muhafazası fln da sanki arabanın orjinaliymiş gibi oldu. tavsiye ederim. herhangi bir elektrikçi yapabilir diye düşünüyorum ama bence sizin yaptığınız kadar titiz yapamaz...

Emeğinize sağlık, lambaların fotoğrafları var mı?

1.sorum, sol ön direkteki kapak sökümü nasıl acaba,zorlayıp tırnakları kırmak istemiyorum.Kısaca anlatırsanız.

2.sorum: arka içinde aydınlatma çeksek sorun olurmu acaba(toplam 4 tane),paralel bağlayınca daha fazla akım çekecektir.

3.süde aydınlatma lambaları için son durum nedir,hangisi daha iyi oldu(homojen bi aydınlatma olsun istiyorum,tek ampül olması buna engel biraz)

elinize sağlık

Son düzenleme:
cevap 1: elinizden geldiğince zorlayın çünkü tırnaklar plastik değil metal ve gerçekten çok zor çıkıyor.
cevap 2: tam bilemiyorum, elektrik bilgim zayıf ama bana kalırsa olmaz, olmamalı...
cevap 3: homojen aydınlatma çok güzel oldu kesinlikle öyle yapmalısınız, üstü açık lamba ile çok fark var...

Geri