Astra H AUX GIRISI YAPMAK CD30 mp3, CD70 , DVD90

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
olmuyo bu iş serviste 2 saat uğraştılar olmadı parcada elimde patladı

Sen servislere çok bakma. sürekli yapılan bir işlem olmadığından servislerde bilmez. tech2 yi kurcalyacaak ta bulamayabilrler.
İkinci sayfada ali ile de yazışmışsınız zaten.
Özelliği olmasa o tesisat neden olsun. kaldıki üste resimlerde veridi, Altaki resimde teybin soket resiminde de olduğu gözüküyor. Sonuçta bi şekilde oluyor.
Soket einde kalmaz en kötü ihtimal arkadan telefon çlarına bağlarsın. ph+ ph-

pict0084jj8.jpg

Son düzenleme:

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi zaten teybi deiştirdim duoble dın aldım pıoneer çok deli alet

toto

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aux girişi var ama kullanmak için kablo yok yaa..kabloyu nerden bulcaz link varmı??

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel servislerinden 29 TL ye temin edebilirsiniz. Tek sorun genelde ellerinde olmuyor ve 15 - 20 gün bekliyorsunuz.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
herhangi bir yerden 5 tl ye standart aux kablosu alabilirsiniz.birçok elektronikçide vardır.

ahmetusta61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.meka-shop.com
merhaba
bu şekilde aux girişi isteyen arkadaşlara yapabilirim :)
iyi günler

Son düzenleme:

mahirozan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz hocam bugün arabama Aux bağlantısını yaptım(CD30 mp3). Vermiş olduğunuz resimlerde Aküden gelen kablonun (-) ucuna bağlı olduğu dikkatimi çekti. Bende bu bağlantıyı aküden almak yerine teybin gövdesine bağladım ve çalıştı. Aküden kablo çekmek birazcık zahmetli oluyor onun yerine teybin gövdesindende alınabilir, tabi emniyet açısından ne olur ne olmaz diye araya 2A sigorta bağladım. Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim çok faydalı oldu. Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Cengiz hocam bugün arabama Aux bağlantısını yaptım(CD30 mp3). Vermiş olduğunuz resimlerde Aküden gelen kablonun (-) ucuna bağlı olduğu dikkatimi çekti. Bende bu bağlantıyı aküden almak yerine teybin gövdesine bağladım ve çalıştı. Aküden kablo çekmek birazcık zahmetli oluyor onun yerine teybin gövdesindende alınabilir, tabi emniyet açısından ne olur ne olmaz diye araya 2A sigorta bağladım. Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim çok faydalı oldu. Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Hayırlı olsun
Buradaki bilğilerin forum üyelerine faydalı oldugunu görmek bizide mutlu ediyor.
Şaseden almakla mantıklı olanı yapmışsın
Teşekkür ederim güle güle kullan.

mahirozan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz hocam Astra H'ın bütün elektronik devrelerini bulmamız mümkünmüdür, aklımda bir PLC aracılığı ile aracı tamamen bir laptopa bağlayıp bilgisayar üzerinden kullanmak geçiyorda :D, ya da kış aylarında kullanmak için uzaktan çalıştırma donmaya karşı koruma sistemi yapabiliriz ne dersiniz?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Cengiz hocam Astra H'ın bütün elektronik devrelerini bulmamız mümkünmüdür, aklımda bir PLC aracılığı ile aracı tamamen bir laptopa bağlayıp bilgisayar üzerinden kullanmak geçiyorda :D, ya da kış aylarında kullanmak için uzaktan çalıştırma donmaya karşı koruma sistemi yapabiliriz ne dersiniz?

Aracın tüm elektriksel donanım şemaları mevcut zaten.
Çalıştırma için bunu yapan kumanda sistemleri var onlardan takılabilir.
Yok ben yapayım ayrıca aracı dışardan yöneteyim diyosan araç otomatikse çokta zor olmaz sanırım.
En az 4 kanallı bi maket uçak kumandası bul.
1 start stop kanalı
1 Servo motor direksiyona
1 servo elektronik gaz pedalına
1 servo fren pedalına.
Bağla oyuncak araba gibi uzaktan oyna.:)