Astra H AUX GIRISI YAPMAK CD30 mp3, CD70 , DVD90

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar siz bu işin ustasısınız yaaa ben bu işten kesinlikle anlamam istanbulda bu işi yaptıracagım biyer varmıdır servise sordum üşkaatçılar sanırım başlarından sallamak için olmaz dediler cd 30 benim teyp 2007 model aracım var aux çıkısları ben aldıktan sonra çıktı nasıl uyuz oldum anlatamam bi yardımcı olurmusunuz

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yeni çıkanların şeması incelenerek orjinal bir şekilde aux bağlantı yapılamaz mı?

emre12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu aküden çekilen kablo artı (+) kutupbaşındanmı eksi(-) kutupbaşındanmı

Ali Aky

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar siz bu işin ustasısınız yaaa ben bu işten kesinlikle anlamam istanbulda bu işi yaptıracagım biyer varmıdır servise sordum üşkaatçılar sanırım başlarından sallamak için olmaz dediler cd 30 benim teyp 2007 model aracım var aux çıkısları ben aldıktan sonra çıktı nasıl uyuz oldum anlatamam bi yardımcı olurmusunuz

Biraz gec oldu cevap ama eger CD30 Teypleriniz "9 HAFIZA'ya" sahipse aux icin kesip bicmenize gerek yok! Cunku 9 Haneli teyplerde AUX hazirligi mevcut! el freninin arka kismindaki esya gozunu cikardiginizda orada 3 soketli disi bir fis goreceksiniz,Bu fise de servisten aldiginiz 3 disli erkek fisi takacaksiniz,serviste aux menusunu aktif hale getirteceksiniz ve de jack'in montajini yapacaksiniz.. yapabilen arkadaslar montaji kendileri yapabilirler.. Ben yaptim mesela cok basit :) sadece aktiflestirmesi kaldi.. onu da insallah yetkili serviste yaptiracagim..

Son düzenleme:

lemures1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz gec oldu cevap ama eger CD30 Teypleriniz "9 HAFIZA'ya" sahipse aux icin kesip bicmenize gerek yok! Cunku 9 Haneli teyplerde AUX hazirligi mevcut! el freninin arka kismindaki esya gozunu cikardiginizda orada 3 soketli disi bir fis goreceksiniz,Bu fise de servisten aldiginiz 3 disli erkek fisi takacaksiniz,serviste aux menusunu aktif hale getirteceksiniz ve de jack'in montajini yapacaksiniz.. yapabilen arkadaslar montaji kendileri yapabilirler.. Ben yaptim mesela cok basit :) sadece aktiflestirmesi kaldi.. onu da insallah yetkili serviste yaptiracagim..

9 HAFIZA nasıl oluyor?

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ki 9 hafızalı.. bilgi ekran yazılarım büyük ama.. (lastik basıncı vs. göstermiyor)

servise götürsek yaparlarmı dediginiz gibi? bende merak ettm

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben serviste sordum o gerizekalılar olmaz dedi bana benimkide 9 hafızalı

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merak ettim simdi yapan var , servis diyor yok öyle bişey..

nasılolcak bu iş?