Astra h 3m d-noc carbon kaplama

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
havalandırma çerçevesi ve kapı kollarına yaptığım carbon uygulamasını fikir olması açısından yolluyorum arkadaşlar:)

Ekli dosyalar

• 28102010229.jpg
    28102010229.jpg
    91.5 KB · Görüntüleme: 286
  • 28102010228.jpg
    28102010228.jpg
    81.3 KB · Görüntüleme: 253

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş elinize sağlık.bende tam konu açmak üzereydim..havalandırmaları söküptemi kapladınız söktüyseniz nasıl söktünüz ben uğraştım sökemedim.birde bu far açma butonunun falan olduğu gösterge ışıklarının ayarlandığı parçayı nasıl sökerim yardımcı olan olurmu acaba..teşekkürler.

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş elinize sağlık.bende tam konu açmak üzereydim..havalandırmaları söküptemi kapladınız söktüyseniz nasıl söktünüz ben uğraştım sökemedim.birde bu far açma butonunun falan olduğu gösterge ışıklarının ayarlandığı parçayı nasıl sökerim yardımcı olan olurmu acaba..teşekkürler.
havalandırma çerçevelerini sökerek işlem yaptım. ancak sökerken çok dikkat gerektiriyor.
ayrıca far açma butonu olan bendeki maun görünümlü plastikte yanlardan çekerek aynı yöntem ile sökülebiliyor.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel iş emeğine sağlık

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta cok ıyı bır paylasım yapmıssın bende bunu düşünüyordum , bu kaplamanın fiyatı nedır acaba ve kaplamanın dıger kısmı yapıskanlı mı , nasıl oluyor söylersen sevinirim bende bır kac parca ıcerde bundan yaptırıcamda : )

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ebay'dan ilk etapta 20 cm* 1 mt'lik bir folyo getirttim (orjinal 3m olmasina dikkat edin), evde isi tabancam olmadiğimdan saç kurutma makinasi ile isitip şekil verdim.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım , pekı bu sac kurutma makınasını nasıl kullanıyorsun , yanı yapıstırmak ıstedıgın yere tutarak makıneyıde ustune mı tutuyorsun ? Yoksa folyoda hafıf yapışkanımsı madde var mı ?

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Anladım , pekı bu sac kurutma makınasını nasıl kullanıyorsun , yanı yapıstırmak ıstedıgın yere tutarak makıneyıde ustune mı tutuyorsun ? Yoksa folyoda hafıf yapışkanımsı madde var mı ?
öncelikle keski yardımıyla parçanın arkalarını da tutacak şekilde yapılacak parçaya göre kesiyorsunuz, daha sonra arkasındaki koruma kağıdını açıp parçaya yapıştırıyorsunuz. En sonunda fazlalık kısımları da arkasına katlayıp saç kurutma makinası ile kaplamayı parçaya alıştırıyorsunuz. umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleme:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Heh tamam :) Teşekkürler anladım :) Bunu en kısa zamanda bende uygulamayı düşünüyorum..

<buğra>

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tr'de ekmek gibi satılır oldu, ebay'dan almaya gerek var mıydı.
sökmeden üzerinde yapabilir miyiz? bende ısı tabancası ile yapacağım.