Astra H 1.6'dan Cruze 1.4T'ye Geçiş için Yorum

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Araç cok ıyi 17 spor jantlarla bütünleşiyor para yetse 1.4 LTZ alinir parayi hak edıyor opelin markasıni alçakmiş ablemler değişecekmiş öyle söylenti var:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayiler coktan bitirmis Cruze'lari. Arac yok :)
Ben de cok niyetliysen 2010-2011 astra j al dedim arkadasa.
Yalniz bayiler bombos. Onlar da otv indirimi olsa diyor. Pazar daralmis durumda. Zaten daralsin da 60 binlere cikmis fiyatlar. :confused:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arabayla oynanmış. jantlar wtcc edition değil. 17 wtcc jantları. araba bildiğiniz kamyon gibi duruyor :D
allah muhavaza kafadan bir arabaya girse dümdüz edecek hissi var :)
ayrıca kaputunu kaldırın arabanın öküz ölüsü gibi. bizim vectradan 40 kg daha ağırdı.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi almisken yeni kasa al. Konsol falan degisti tampon vs daha farkli. 17 jantlarla geliyor onlarda sanirim :) olmusken 1.4 t olsun abi. Guc konforla birlesti dersin :) kolluyoruz bir tane ltz cruze bakalim duserse yapisirim yine tadi damagimda kaldi. Bakislari toplayan bir araba...

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Abi almisken yeni kasa al. Konsol falan degisti tampon vs daha farkli. 17 jantlarla geliyor onlarda sanirim :) olmusken 1.4 t olsun abi. Guc konforla birlesti dersin :) kolluyoruz bir tane ltz cruze bakalim duserse yapisirim yine tadi damagimda kaldi. Bakislari toplayan bir araba...

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fatıh cruze cok ön yargı bakıyorlar 40 45 bın verdıkmıde moral bozmak ıcın sıraya gircek ınsan cok fazlada kendımı zorlamak ıstemıyorum ekran baktım 800tl ltz 40 bın uzeri güzel de 35 sedan ltz bulursam neden olmasın :)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli olan yakıt bence tüple uyumlu olması çok güzel olur. Bende 1.4TSİ var sakin kullanınca 6lt yakıyor ama biraz salınca 8lt civarı gezmek çok kolay Cruze da farklı değildir. Boost kaç binde geliyor önemli çünkü yakıt inanılmaz artıyor.

Astra da tüple 20-22 krş'a gezilir ekonomi önemli :)