Astra h 1.6 twinport xep motor egr iptali

Rio

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bugün gaz - fren yoluyla aracın arıza kodlarına baktım orada egr arıza kodunu gösterdi ama bilgisayarda çıkmıyor. Sanırım kullandıkları program dandik. Beyinde sıkıntı olsa orada da arıza göstermemesi lazım galiba. (usta bilgisayarda arıza göstermeyince sıkıntı beyinde olabilir demişti) yarın tüm arıza kodlarını sıfırlayıp fişi tekrar takıp belli bir süre gezdikten sonra arıza kodlarına tekrar bakmayı düşünüyorum kesin tespit için. Umarım sorun sadece valftedir fazla baş ağrıtmadan hallederim.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bugün gaz - fren yoluyla aracın arıza kodlarına baktım orada egr arıza kodunu gösterdi ama bilgisayarda çıkmıyor. Sanırım kullandıkları program dandik. Beyinde sıkıntı olsa orada da arıza göstermemesi lazım galiba. (usta bilgisayarda arıza göstermeyince sıkıntı beyinde olabilir demişti) yarın tüm arıza kodlarını sıfırlayıp fişi tekrar takıp belli bir süre gezdikten sonra arıza kodlarına tekrar bakmayı düşünüyorum kesin tespit için. Umarım sorun sadece valftedir fazla baş ağrıtmadan hallederim.
Beyinde sorun olsa araç çalışmaz opel başka türlü sorundur cihazla arızayı sildi bir süre bin bak bakalim yine arıza gerçekmi orj. Opel yazılımı dışında hiç biri ayrıntılı arıza vermez göstermez orj. Cihazla bakılmalı egr fişini çıkar tak yaptıysanız anlık arıza kaydetmiş olabilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bence halde sorun yoktur elinizden geliyorsa manifold temizliği sorunu çözer

Rio

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Beyinde sorun olsa araç çalışmaz opel başka türlü sorundur cihazla arızayı sildi bir süre bin bak bakalim yine arıza gerçekmi orj. Opel yazılımı dışında hiç biri ayrıntılı arıza vermez göstermez orj. Cihazla bakılmalı egr fişini çıkar tak yaptıysanız anlık arıza kaydetmiş olabilir
Yok zaten o arızayı fiş çekili olduğu için veriyor. Fişi de sıkıntı olduğu için çektim zaten yani oralarda bir yerde sıkıntı var ya valfte ya manifold giriş çıkışında falan. Başım ağrımadan bulurum umarım şu sorunu. Buradaki bi usta bende egr var getir takalım onla biraz kullan dene dedi ama kalibrasyon yapmayacak muhtemelen. Egr değişikliğinde kalibrasyon şart mı acaba? Boş yere egr valfi de almak istemiyorum sıkıntı başka yerdeyse 😁