astra h 1.6 twinport debriyaja basılı tutup boşa alınca stop etme

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba
2005 1.6 twinport astra h aracim var. Brc lpgli 8 bin km once celik subap takildi. Kelebekler emme manifolldu temizlendi. Katalizor yenilendi. Map maf bogaz kelebegi temizlendi. Arac full bakimli. Lpg ayari herseyi tam. Fakat arac hem benzinde hem lpg isiklara geldigim debriyaja basinca devir sifira kadar dusuyor. Bunu her zaman yapmiyor. Ariza isigi yok. Ariza kodu yok. Potansiyomere gazz konum sensorunden supheleniyorum. Bunun manuel ayari var mi? Boyle sorunla karsilasan var mi? Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

alpkaan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Var. Ancak çözüm bende de yok. En ustanın biri kumanda pilinin (her iki anahtarında) değiştirilmesini söyledi. Pil zayıfladığı için anahtarı tanımayıp stop ediyo dedi. Bana mantıklı gelmedi ama denemediğim için çözüme yönelik cevabım yok. Ama beyinsel bir problem bence.

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Var. Ancak çözüm bende de yok. En ustanın biri kumanda pilinin (her iki anahtarında) değiştirilmesini söyledi. Pil zayıfladığı için anahtarı tanımayıp stop ediyo dedi. Bana mantıklı gelmedi ama denemediğim için çözüme yönelik cevabım yok. Ama beyinsel bir problem bence.

Beyinsel bir problem odugunu dusunmuyorum. Arac rolantiyi ayarlayamiyor sorun orda.

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaz kelebegi adaptasyonu var mi bizim araclarda?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
egr gibi

alpkaan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben beyni haftaya söktürecem bakalım düzelirse cevabı yazarım olumlu yada olumsuz