Astra H 1.4 Lpg Tavsiye "Lpg Marka-Usta"

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2006 model Astra h 1.4 araç satın aldım, z14xep motor kodlu
ankarada bana lpg markası ve iyi bir usta tavsiye edebilirmisiniz.

Haftaya lpg taktırmak istiyorum benzine can dayanmıyor

Edit:
Aramalarda diğer arkadaşlarda yararlansın diye yazıyorum, Ankarada güvenle lpg taktıracağınız, opel forumlarında tavsiyesi 2 yer var;
Brc= Mocan otogaz
Lovato= Damla otogaz

Herkese keyifli ve güvenli sürüşler.

Son düzenleme:

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sırasıyla
1- prins silver line - Özbek servis
2- BRC - Mocan otogaz
3- Zavoli Bunun için ankarada kim iyi usta diğer arkadaşlar yazabilir.

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sırasıyla
1- prins silver line - Özbek servis
2- BRC - Mocan otogaz
3- Zavoli Bunun için ankarada kim iyi usta diğer arkadaşlar yazabilir.

Teşk. ederim
Mocan otogaz övünç beyle görüştüm 1.500 tl 12 taksit yapabildiklerini söylediler sanırım pazartesi taktırıcam

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşk. ederim
Mocan otogaz övünç beyle görüştüm 1.500 tl 12 taksit yapabildiklerini söylediler sanırım pazartesi taktırıcam

brc kitlerde lpg regülatörü tamiri yapılamıyor, arıza durumunda yenilenmesi gerekiyor diye duydum. bu nedenle lovato öneriyorum. bence damladan da fiyat alın.

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc kitlerde lpg regülatörü tamiri yapılamıyor, arıza durumunda yenilenmesi gerekiyor diye duydum. bu nedenle lovato öneriyorum. bence damladan da fiyat alın.

murat beyle görüştüm yeni ve son çıkan obdII sistemi öneriyor 1600 tl 10 ay taksit imkanı.
brc nin 1500 tl'ye takacağı sistemin lovata smart olan sistemle aynı olduğunu onun fiyatınında 1.300 tl olduğunu söyledi.

fleet14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu motorların LPG uyumu sorunlu. Lovato için çok iyi diyorlar ama sızdırmazlıkta
problemli Opel Astra G 2004 model gördüm. Bayağı yol ayarı filan yapmışlar, ama rolantide ve gazdan kesince stop etme problemi vs. vardı.

Bir de uzun vadeli olarak Opel tavsiye etmiyor, Prins ve BRC kara listesinde bu motor...

murat beyle görüştüm yeni ve son çıkan obdII sistemi öneriyor 1600 tl 10 ay taksit imkanı.
brc nin 1500 tl'ye takacağı sistemin lovata smart olan sistemle aynı olduğunu onun fiyatınında 1.300 tl olduğunu söyledi.

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lovato obd2 leri 5-6-8 silindirli araçlara öneriyor.

aracım vectra b cdx 2.0 12.000km dir bende. üzerinde lovato smart kit var. gayet sorunsuz ve performanslı bir sistem. şehir içinde 80 tl lpg ile 397 km yol yapabiliyorum. bu arada aracım otomatik :)

fleet14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, sizin araba sorunlu araçlar listesinde yok. Benim araba gibi 2000 model zaten. Bende arkadaşınkine daha yakın olan Astra G 1.4 X14XE var.

Lovato çakması olan Baykan marka otogaz kullanıyorum. Regülatörü çok benziyor.-) Ama inanın, Z14XEP model Lovato takılı araba çok problemli olabilir.

Aracınız satıyorsunuz. Ben olsam 2000 model aracı satmam eğer LPG düşünüyorsanız, 2004ten yeni Opel (ve diğer araçlarda) problemler var.
Calmy rumuzlu üyenin yazılarını okuyunuz.

lovato obd2 leri 5-6-8 silindirli araçlara öneriyor.

aracım vectra b cdx 2.0 12.000km dir bende. üzerinde lovato smart kit var. gayet sorunsuz ve performanslı bir sistem. şehir içinde 80 tl lpg ile 397 km yol yapabiliyorum. bu arada aracım otomatik :)

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ne öneriyorsunuz :confused: lovato mu ?
benzin ibresi korkulu rüyam oldu lpg öyle yada böyle taktırıcam sanırım