astra h 1.3 satıp, astra j 1.4 t almak şu sıralar nasıl olur

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@butterfly_effect

Yorumunuza bir şey dışında katılıyorum. Astra J'deki diz mesafesi H'den kötü. Bugun K kasayı test ettim. Bariz bi şekilde daha performanslı ve arka diz mesafesi J kasadan çok daha iyi.

Astra J kötü bir araç değil ama rakiplerine oranla kesinlikle verimsiz. Hem performans hem yakıt anlamında..

K kasada malzeme kalitesi ne iyi ne kötü diyebilirim. Exellence donanım seviyesinde ekranın alt kısımları biraz daha iyi. Exellence altı versiyonlarda bildiğiniz takur tukur plastik.

F/P olarak astra j alınabilir ancak ben H'den direk K'ya atlamanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum..
http://www.opelim.net/forums/members/butterfly_effect-8358.html

humwe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen çekiş konusundan bende muzdaribim ve 1.6 136 lara bakıyordum yeni gelenle bir test sürüşü yaptım geçenlerde fakat dışı neyse içi bana hitap etmedi j kasa daha hoş görünüyor ve şu an j sport için sene sonu fiyatı araştırıyorum...

wukaat3838

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkadaslar bi sure giremedim konuma.yorumlariniz icin tsk ederm.astra j kasa yerine k kasa önerilmis j kasa icin verimsiz teshisi konulmus.bende hala kararsizim arabami arayanlara indirim yapmiyorumki satilmasin diye.ama k kasa alacak param yok.40bini zorluyorum öyleyse baska bir araba önerebilirmisiniz.40bin civari lpgli performansli hb spor araba

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ben h kasa satıp j kasa almazdım.