Astra H 1.3 Cdti marş problemi (Video)

forza26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, Astra H 1.3 Cdti aracımda marş problemi mevcut marşa bastığımızda hiç bir şekilde marş motoru dönmüyor, sadece çok az duyulan bir tık sesi geliyor. Onun dışındaki olayları is videoya çektim. Gördüğünüz gibi yakıt göstergesi falan iniyor aşağıya, yol bilgisayarında veriler çıkmıyor, sol taraftaki anahtar simgeli araç ikaz ışığı yanık kalıyor.

Not : immo'dan şüphelendik ancak immo değil gibi duruyor. Bu süre zarfında araç bir kere çalıştı bizde düzeldi umuduyla tekrar eve garaja çektik. Ancak şuandada gördüğünüz gibi çalışmıyor. Ben bunu Eskişehir'de nasıl bir ustaya götürcem, çünkü adım gibi biliyorum eskişehirdeki çoğu usta bu işi çözemeyecek. Umarım çok masraflı bir arıza değildir mazot pompası vs.

https://www.youtube.com/watch?v=T_t2MLw1hQo&feature=youtu.be

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Marş sesi bile yok. Akü kablolarını ve aküyü kontrol edin. Cim modülü arızalı olabilir.

forza26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginiz için teşekkürler, sorunu bulduk sanırım. Aracın sol ön davlumbaz içinde kapak yok daha doğrusu düşmüş. Dolayısıyla davlumbazdan içeri sürekli çamur vs. su giriyormuş. Su giren yerdede aracın ECU'su mevcutmuş bunu temizleyince problem kalmadı gibi duruyor.