astra gsi'mi - corrado 2.0'mi

astra gsi (sfı) - corrado 2.0

• astra gsi (sfi)

Oy: 46 60.5%
  • corrado 2.0

Oy: 30 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    76

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani şuana kadar yapılan yorumlardan çıkarılacak sonuç corrado gsi den daha iyi bir araç :) valla ne yalan söyliyeyim ben arabaya tutuldum bir opelci olarak ve gsi olmasada normal bir astra sahibi olarak bu araç daha hoşuma gitti

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer Corrado'da Supercharger yerine Turbocharger olsaydı turbolag'den dolayı Astra alır derdim.Ama Supercharger olayı kotarıyo...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusufaltintepe' Alıntı:
yani şuana kadar yapılan yorumlardan çıkarılacak sonuç corrado gsi den daha iyi bir araç :) valla ne yalan söyliyeyim ben arabaya tutuldum bir opelci olarak ve gsi olmasada normal bir astra sahibi olarak bu araç daha hoşuma gitti

Bu kadar çabuk karar verme ya :confused: Yalnız Corrado'nun şekli şemali çok güzel..

chiefkadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Merak etmiyorum dersem yalan olur :rolleyes:

Tekrar mantığımın söylediğini söylüyorum.. Bence her 2 araçta standart olursa 1.8 charger lı Corrado SFI dan bir adım olur.. Şahsi fikrim bu,bir iddiam yok çünkü hiç G60 a binmedim..
Bahsettiğim Corrado iki yıl önce çok iyiydi..Hatta arkadaş gırgırına arabanın arkasına "Şahin 5 vites"yazısını yapıştırmıştı ...Ben kalkmadım ama bana yakın giden bir 'Gsi ı iki boy geçtiğini hatırlarım..Şimdi eskisi kadar iyi değilmiş..Fırsat olursa dener bir video yaparız..(Tahminim bu gsi ile geçerim :) )
http://www.youtube.com/watch?v=H53aXTJNpew

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada vardı hatta tobb üni karsısındaki parkta görüyordum ozaman satılıktı Opel de asta gsi sfi neyse vw corrado efsanedir.Supercharger konusunda bende hem fikirim yoksa 1.8 motordan 225 nm zor çıkar. G60 alır gibi 2 araç ta stock ise..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
GSİ:good: