Astra GSİ Turbo

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:
dış ve motor görünümü gerçekten etkileyici, teknik verilerini acayip merak ettim şimdi.. eline sağlık Hakan Abi, gözümüz, gönlümüz şenlik yapıyor sayende..

Serdar,araçta X20XEV,2L,16V motor var ve bir dünya...
Araç şu an Melbourne de imiş Opel Aus un moderatörü ile iletişime geçebildim.Bu arkadaşlar Avustralya lı oldukları için çok iyi iletişim kuramadım.(İngilizce)
Araç 97 Model Astra 230KW (308 hp)

Ama sağlam ingilizce var ise tüm detaylarını gönderebilirim.

Son düzenleme:

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abicim şu 308 yazan şey benim için fazlasıyla yeterli oldu.. teşekkürler.. :)

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmak isteyen ?
Hazırlanın !!!!!
Üzmeyin kendinizi Hiç bişey değil arkadaşlar.......(Çatır çatır yaparız Hep beraber çatır çatır yürür .
Hakan Paylaşım için çok teşekkür

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Eyvallah Okan bir maliyet çıkarmak lazım bu işe
abi hakkaten bimaliyet cıkarabilirmisiniz sadece motordaki işlemler için cok merak ettim. x 20 xev motorundan yani 136 beygirden 308 beygire mükemmel dogrusu offfff offff keske burdada tofas grubu nun parcaları kadar yaygın olsa su opellerin parcaları:cry:

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben çok araştırdım bi ara baa gönül vermiştim kimsed yoq uraşalım die.ama yazılım olayı yoq işte map yapamıosun alete.gerçi imkansız deil ama gerek yok.bu araca turbo yap şanzıman yetmez şanzıman yap,dbriaj yetmez onu yap vs vs.ben min 10bin dolar diorumm.aşağı yukarı tabi buna emme manifoldu headarsı heryrd bulamassın.tr de yapıcak usta var ama yapıcak malzeme kısıtlı opel için.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer paranız bolsa parça herkese var.Bi uçak bileti alınıp Almanya'ya gidilecek, dbilas'a uğranıp ne varsa toplanacak.Bunun en canlı örneği Sinan(SN 168).Corsa C GSI'ı 125'ten +160bg'e çıkarttı ki arabada sadece emme manifoldu+dereceli+chip+headers+kısa oranlı şanzıman+port polish var bildiğim kadarıyla...Bi de Turbo olsa düşünün...