Astra gsi sfi & fiat bravo hgt

erdem466

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizce hangisi konfor.yol tutuş,performans kısacası hepsi (duygusal davranmadan) cevaplarınızı merakla bekliyorum teşekkürler.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şase ve kaporta olarak opel yüklemesi daha kolay olduğu için opel fiatsa bana hiç cazip gelmiyor en iyi arabası linea olan bi firma gözümde

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bravo hgt abartıldığı gibi giden bir araç değil bana göre,155 hp yle 106 lara civic si lara geçilebilen bir araç,ama iç mekanı daha lüks astrya göre....Yinede BRAVO :D bence iç mekan çok önemli,astra gsi ın iç mekanı çok eski.

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisinde kullandım her yönden yakıt yol tutuş iç mekan olarak tamamen astra ki bana göre astra sunroof var mesala hgtlerde yok onun tavansız araba gereksiz araba :p neyse her zaman astra ha şunuda sölim hgt 5 silindir yakıt konusunda astra ile boy ölçülmez bi fark var arasında marea hlx almıştım 2 sene önce götürdüm geri iade ettim benzinle baş edilmiyor mübarek v6 daha fazla yakıyor hesab edin bi de motor saglamlık yönünden o kadar ii deil hgtler bu duygusal olarak yazılmış bişey deil tamamen bizzat test edilip karar verdim :D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kesinlikle astra GSI SFI... bravo HGT de 5 silindir hem fazla yakıyor hemde teknik verilerdeki hp değerini yola aktaramıyor... ayrıca yol tutuş ve sürüş keyfi olarak tatmin etmiyor... fiat düşünülecek olursa Coupe 2.0 turbo derim benzer fiyatlara.. :):) sürüş keyfi ciddi anlamda farklı...

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut şimdi burada atmosferik motorları tartışıyoruz turbo dedin mi o zaman da let alınabilecek bu iki arabaya verilen paralar güzel bi let alınabilir ama şu var iki firmanında daha cok calışması lazım turbolu arac üzerinde bence letler sorun fiat coupenin ki de ne kadar saglam da mechul ondan dolayı atmosferikte her zaman sfi ii dir motor bitse bile cok maliyet acmadan gene eski güçüne kavuşabilir sence !!

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
hgt nin sesi güzel :D

ama astra gsi daha ciğerli gibi geliyor bana...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
turgay haklısın abi, zaten atmosferik olarak yorumumu yazdım, illa ki fiat olacaksa dedim turboya terfi edip coupe ye geçilir dedim :) kapishhh :):)

sarp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra gsi ill kıyaslanmaz bille neyini tartışıyor sunuz kii yol tutuş. yakıt..güvenlik..dış görüntü. ne bilim aklıma gelmedik bir dünyaa şeyy işin dogrusu 15 yaşın da bir araba halla yollar da süper spor otomobil diye geçinen araçların canını yakıyorsa deyill hgt ben ce kendi kılasmanını en ii sii yanii 2000cc

Son düzenleme: