astra g yürümüyoo..

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Aracım 04 model astra enjoy ecotec motor..AYnı forumdan kamer arkadaşımla kalktık ve bana en az 3-4 boy fark attı geçen gün yine bi leonla kalktım aynısını oda yaptı benım arabanın sorunu ne bir türlü çözemedim..Sizce neden yapıyor bunu ? Devir saati çok yavaş işliyor :s

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
hava filtresi takılı ayrıca aracda acık hava filtresi onunda bi etkisi olur diyorum ben sıcak hava cekme yönünden baska yorumu olanlar varsa belirtsin lütfen.

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
1.6 16v benzinli

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracın aynısından var.Km yi yazarsan daha fazla yardımcı olabilirim lakin yinede gitmemesinin en önemli sebeplerini sıralayayım.Öncelikle Katalizör olabilir eğer içi dolmuşsa aynen dediğin gibi araba gitmez en önemli 2. etken ise debriyaj balatası eğer oda eskimişsa fazla kaçırıyordur yine dediğin gibi araba hem hantallaşır hemde fazla yakmaya başlar.Eğer bu dediklerimde problem yoksa Leona fark atman lazım rahatlıkla

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
86 binde arabam..debryajda bir sorun olcagını sanmıyorum bakımları yapılalı çok olmadı..ama o zımbırtı değişti mi bilmiyorum..

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor kurum bağlamış olabilir ondanda yapar. fazla hız yapamazsın araç hantallaşır eskisinden brz daha sesli çalışır.

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu modelde bu km de araba kuru baglar mı ? hiç anlamam motor işinden..katalizör temizletme felan hiç anlamam bu işlerden .s

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurum bağlaması km ye bağlı değil elbette çoğu araç kurum bağlar devirsiz kullanım, kalitesiz yakıt vs bunun daha erken olmasını sağlayan bir kaç unsurdur.geçen yaz benimde basıma geldi altımdan kayan araç gitmemeye daha sesli çalışmaya daha ağır kalkmaya başladı motoru temizlettikten sonra düzeldi.

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaları değiştirip deneseydiniz birde pilotajda etki eder sonuca;)