Astra g tekleme

arthur078

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sa arkadaslar
Bu sabah yolda giderken araba teklemeye basladi gazla gidiyordum benzin azdi ondan yapmistir diye dusundum benzin aldim duzelmedi.benzine gecirdim oyle denedim yine tekliyor.rolantide herhangi bir sorun yok gayet normal calisiyor ancak vitese takip devir 2 gibi olunca ara ara tekliyor ama yuksek devirlere 3.5 4 e cikinca hissedilmiyor.
Ne olmus olabilir yardimlarini bekliyorum

arthur078

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yarin uzun yola cikacagim cikmadan once sanayi ye gidecem zaten lutfen yorumlarinizi eksik etmeyin

ozcanhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta da ayni sorun vardı. LPG enjektörler inden dır dedi usta. Değiştirdim geçmedi. Bir başka usta bobin veya beyindendir dedi. Bobini değiştirdim. Çok şükür düzeldi. Arkadaşın dediği gibi bujileri ve bobini kontrol ettir. Sorunu duzeltmeden de yola çıkma mümkünse.

vasilli3562

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sa arkadaslar
Bu sabah yolda giderken araba teklemeye basladi gazla gidiyordum benzin azdi ondan yapmistir diye dusundum benzin aldim duzelmedi.benzine gecirdim oyle denedim yine tekliyor.rolantide herhangi bir sorun yok gayet normal calisiyor ancak vitese takip devir 2 gibi olunca ara ara tekliyor ama yuksek devirlere 3.5 4 e cikinca hissedilmiyor.
Ne olmus olabilir yardimlarini bekliyorum

benimde başıma geldi, bahsettiğin şeylerin aynısıydı bendeki sorunlarda. bobini değiştirdim düzeldi.ağustos 2014 de 250 tlye değiştirdim.

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EGR den de olabılır motor koruma kapagını ac sag tarafında altta ufak bısı fişini çek bıraz ılerle tekleme yapmıyorsa EGR olabılır egr ise ılk temızlet yada yenısın al