Astra G Sportive ( X20xev) Chip Tuning

Albatros81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Mehmet Usta,
120.000 km de LPG li Astra G x20xev aracım var ve chip uygulaması yapmak istiyorum. Aracım normalde 136 hp, chip uygulaması sonrası alacağım güç hakkında bilgi verir misiniz? Ayrıca LPG ve benzinli araçlarda kullanılan ( Turbo hariç ) chip aynı mıdır? Yani Almanyadan getireceğimiz chip in x20xev motoruna uygun olması yeterli midir, LPG olmasını belirmemiz gerekir mi?
Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Merhaba Mehmet Usta,
120.000 km de LPG li Astra G x20xev aracım var ve chip uygulaması yapmak istiyorum. Aracım normalde 136 hp, chip uygulaması sonrası alacağım güç hakkında bilgi verir misiniz? Ayrıca LPG ve benzinli araçlarda kullanılan ( Turbo hariç ) chip aynı mıdır? Yani Almanyadan getireceğimiz chip in x20xev motoruna uygun olması yeterli midir, LPG olmasını belirmemiz gerekir mi?
Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Almanyadan ne chipi gelecek onu anlamadım..Chipi kendim yazıyorum hiçbiryerden chip gelmiyor..

Tabiki LPG li araçların timing leri farklı olacaktır..Uygulama sonrası %8 ekstra performans alınacaktır..

LPG benzinden daha çabuk yanar ama daha kolay detenasyona düşer..

I

ilbay4212

Bilgi Girilmemiş
kardeşim aynı arabadan bende de var yeni aldım tam olarak ne yapacağıma karar veremedim bişeler bulursan ve benmle paylaşırsan sevnrm kardeşim:)