Astra G Sedan Stop Lambası

TolgaOzz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Astra G Sedan aracım için Sağ Füme Stop Lambası arıyorum ancak GM olarak bulamadım. Magneti Marelli ve Depo markaları var farkları nelerdir? Parça kodu: GM 93175676 olarak buldum ancak emin değilim bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Forum kurallarına aykırıysa ilgili bölüme taşınmasını rica ederim. İyi forumlar :)

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Eski aracım G kasa astrada Magneti Marelli stop takmıştım. Kaliteliydi. Şimdiki J kasada da Depo ön sis taktım. O da kaliteli. İki markada da sorun yaşamadım. Magneti İtalyan markası. Orjinal GM olanlar ya Hella'dır ya da Magnetidir sanırım. Tam hatırlamıyorum. Depo Tayvan markası.

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Astra G Sedan aracım için Sağ Füme Stop Lambası arıyorum ancak GM olarak bulamadım. Magneti Marelli ve Depo markaları var farkları nelerdir? Parça kodu: GM 93175676 olarak buldum ancak emin değilim bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Forum kurallarına aykırıysa ilgili bölüme taşınmasını rica ederim. İyi forumlar :)
Aralarında kalite farkı var diye biliyorum.Ama ikisinde de sorun yaşamazsınız. Ben genelde Magneti Marelli tercih ediyorum

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
fiyat uygunsa (elbette ki bu ortamda uygun olmaz eskiye göre) bir çift depo veya magneti marelli alın. elinizdeki orijinali yedekte saklayın. böylece iki stop birbiriyle aynı görünür. tek alırsanız yeni olan eskiye göre daha canlı olacağı için farklılık oluşur. ama yine de siz bilirsiniz tabi.