Astra G Sahipleri Buraya

Barış1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aranıza yeni katıldım hepinize saygılar ; )

Ekli dosyalar

• Görüntü0464.jpg
    Görüntü0464.jpg
    81.3 KB · Görüntüleme: 16

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın, bişey sorcam arkadaşlar fikirlerinizi alayım ona göre bişey yapıcam beyaz j kasa astram var tavanı geçen haftasonu parlak siyah folyo kaplattım aynalarıda parlak kaplatsam güzel dururmu sizce? kuzenimdede beyaz leon var onunda tavanı kapladık aynalar parlak siyah folyo vardı zaten çok güzel duruyo benimde aklım takıldı güzel dururmu acaba yada aracın tüm güzelliği gidermi aynalardan dolayı? fikirlerinizi bekliyorum.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dssds.jpg

aracım bu saolasun usta güzel yaptı çıkartırkende bir kaç foto çektim. :) birde plakalık iptali yapıp acilen plaka yazılarını kalınlaştırmam lazım kartal pendik maltepe bu civarlarda bildiğiniz biryerler varmı?

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
guzel oldu kardesım kazasız belasız kullan plaka kalınlastırma bursada olsan ben yaptırırdım 4 sene falan oldu fala ılkgunkı gıbı duruyor:)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeşim bi türlü yaptıramadım şu plakalık iptalini en çok dikkat edip özen gösterdiğim şey aslında gözüm fena takılıyor sinir oluyorum orda reklam tabelası gibi bi firmanın adının yazmasına :) bu ay sonu camları 1 numara siyah yaptırabilirim o zaman belki aynalarıda kaplattırırım güzel durmazsa sökerim artık aklımda kalmasın bari pazar günüde açık biryer bulabilirsem plakayı boyatıp silikonlicam hemen.

birşey daha sorcam aracı benden önceki sahibi kötü kullanmış biras zift falan vardı araçta biras mazotla çıkarttım ben çoğunu ama ufak ufak siyah noktalar var bazı yerlerde siyah ama sarıya dönmeye başlamış mazot onları çıkartamadı sinir oluyorum bende onları gördükçe o lekeleri nasıl çıkartırım bi fikri olan pasta cila çıkartırmı birşey daha var kaportaya elimi sürüyorum yıkandıktan bir süre sonra sanki toz varmış gibi geliyor elime boya koruma yaptırdım geçen haftalarda ondan olurmu acaba?