Astra G Sahipleri Buraya

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadasın 2,2 astrag sport la gezıyoduk bugun sırtım agırdı habıre yapıstırıyo koltuga :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
2,0 sport 2,2 cabrıo motor koyup swaplamışlar devırıne dıkkat etmedım :D

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benım astrada sanki frenler biraz zayıf gibi yaa bugun bıraz hızlandım adapazarına gıttım yolda bır ara yokladımda hıc abs devreye gırmedıı normal tın tın duruyordu allah korusun kaza olsa duramıycam gıbıme gelıyor sızınkılerde öylemı bılgısayarda fln hıc bır hata gostermıyor sadece ılk mars bastıgımda kontrol edın frenlerı dıyor yada kontagı cevırırken frene basıyorum burak cekınce hata vermıyor sizinkilerde öylemıı? birde söyle sorayım sizin astralarda kontagı ılk cevırdıgınızde frenlerı kontrol edın yazıyormu?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazıyor başkan.sen 30-40 la giderken hayvan gibi asıl bakalım frene girecekmi abs? eğer abs devreye giriyorsa demekki senin uzun yolda bastığın anda abs girecek kadar bir durum oluşmamış demektir.abs araba kaymaya meyillenince devreye girer.kafanı takma bence.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abs devreye gırmez herzaman abs ış dusunce gırer fer sert frende abs gırerse allah muafaza bı yere gömulursunuz allah uzak etsın

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
lastıklerın yenıyse daha ıyı abs gırmeden kısa zamanda durursun astra g lerın frenlerı bı zayıf durmuyo hıssı verıyor