Astra G Sahipleri Buraya

gurcin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 99 model astra g 2.0 dtl aracim var gecen gun ariza isigi yandi bilgisayara baglattigimda p1635 hatasi yani Ön ısıtma sistemi hatası veriyo bununla ilgili bir bilgisi olan varmi ustaya gitmeden ben halledebilirmiyim goruslerinizi bekliyorum

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kırdırma bujısı arızalı herhalde ustaya gıtmen gerek ışı bılmıyosan sokemessın

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Metin hocam ben önümüzdeki günlerde yaptırmayı düşünüyorum siz neredesiniz ve ne kadara yaparsınız malzeme dahil fiyat verirseniz banada uyarsa hemen düşünüyorum

Bugün bandirmaya geldim 318 km ortalama 6.1lt yaktı 90 100 arası geldim cruze control sürekli açık çok rahatımıs harbiden dünya varmış dedim :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 tl alcam ustune bendekı xzenon ampullerı vercem oda ustundekı herseyı vercek ondada zenon var arabanın ustune degıstırme yapcaz yanı 1,veya2, ay sonra orjınal merceklı far alcam sımdılık takas edıyorum farlar astra turbo farları :D

iyimiss burak git hemen takasa gir derim bence :)

Metin hocam ben önümüzdeki günlerde yaptırmayı düşünüyorum siz neredesiniz ve ne kadara yaparsınız malzeme dahil fiyat verirseniz banada uyarsa hemen düşünüyorum

Bugün bandirmaya geldim 318 km ortalama 6.1lt yaktı 90 100 arası geldim cruze control sürekli açık çok rahatımıs harbiden dünya varmış dedim :)

siz neler yaptırmak istediginizi tam olarak yazın sadece tavan
mı? sadece tavan ise 100 120 tl arası ic taraflara flnda yapılcakmı?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
metın mantıklı geldı bana arkadasım dedım boşver angel orjın gıbı olmaz olsun guzel gözuksun yeter dedı takası ben teklıf ettım merceklı far alana kadar kullanırım aldıktan sonra satarım orjınal farları dusuncesındeyım

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
metın mantıklı geldı bana arkadasım dedım boşver angel orjın gıbı olmaz olsun guzel gözuksun yeter dedı takası ben teklıf ettım merceklı far alana kadar kullanırım aldıktan sonra satarım orjınal farları dusuncesındeyım

yanı mantıklı hocam hem para alıcaksın ustune hemde normal far mercekliler gzl olmuyor bence paran cebınde kalsınn kullaırsın sıyah tabanlı farlar gercetrken gzl duruyor bende vardıya hatırlarsan :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bende sıyah zemınlı hella vardı salak gıbı sattım 3 sene evvel 100tl ye angell aldım sadece şekıl angel guzel duruyor
para alcam kardesım 100 150 arası ustune almayı dusunuyorum zaten yabancı degıl arkadasım işi görulsun

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavana siyah parlak folyo istiyorum sadece sunrooflu araba neredesiniz siz nerede yapacaksınız ?